[meres] Kolekcja by meres

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
meres
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 93
Rejestracja: 2014-05-02, 18:46

Re: [meres] Kolekcja by meres

Post autor: meres » 2015-08-12, 19:20

Większość tych gier to wersje NTSC, mam tylko Chrono Cross i Musashiego. A resztę może kiedyś kupie, choć tytuły mnie nie interesują, a co wartości gier to pojęcie względne np. Za Grandie dałem słownie 5 zł gra w stanie b.dobrym, mógłbym wyliczać dużo takich aukcji. Dlatego nie kieruj się tym
P.S Kundelka jest wartościowa? Można ją wyrwać za kilka funtów na ebayu, pełno tego
Obrazek

ZeroColections
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 36
Rejestracja: 2015-08-11, 11:53

Re: [meres] Kolekcja by meres

Post autor: ZeroColections » 2015-08-12, 21:57

meres pisze:Większość tych gier to wersje NTSC, mam tylko Chrono Cross i Musashiego. A resztę może kiedyś kupie, choć tytuły mnie nie interesują, a co wartości gier to pojęcie względne np. Za Grandie dałem słownie 5 zł gra w stanie b.dobrym, mógłbym wyliczać dużo takich aukcji. Dlatego nie kieruj się tym
P.S Kundelka jest wartościowa? Można ją wyrwać za kilka funtów na ebayu, pełno tego
Jeżeli zdobyłeś Grandie za 5 zł, to musiałeś natrafić na MEGA okazję.
Koudelka w amerykańskiej wersji, nie tylko jest bardzo rzadka ale też dosyć droga (40 -70 dolarów). W europejskiej wersji jest o wiele tańsza, i mniej rzadsza(ale nadal jest to unikat). I nie wiem gdzie ty szukałeś bo gdyby było pełno tej gry na ebayu to by było jakieś 50 aukcji z tą grą, a ja widzę z 10. Cena nie świadczy o rzadkości gry. Np. Taki Rule Of Rose na PS2 kosztuje 175 dolarów, ale Wild Arms Alter Code F kosztuje 100 dolarów i jest rzadszy.

meres
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 93
Rejestracja: 2014-05-02, 18:46

Re: [meres] Kolekcja by meres

Post autor: meres » 2015-08-13, 01:43

Ja zbieram tylko w PALu wersje NTSC wpadają przypadkiem i są dla mnie na 2 pozycji a Koudelke chodziło mi o PAL a tych jest dosyć sporo żeby coś kupoc. Jak widać na zdjęciach na się skupiam na europejskich wersjach , kiedyś na pewno kupię wersje NTSC gier które nie wyszły w PALu. Jednak gdy się zbiera na kilka platform dużo licytacji, mnie omija. A jeszcze gdzie konsole Nintendo i Segi których na zdjęciach nie ma.
Obrazek

ODPOWIEDZ