[Bodzio] Moja kolekcja

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

[Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: Bodzio » 2015-07-07, 22:17

Postanowiłem się przypomnieć, zwłaszcza, że sporo rzeczy doszło :) Na zdjęciach brakuje jeszcze PS4 20th Anniversary i kilku akcesoriów co mam w pudle luzem, a tak to wszystko co mam w kolekcji na dzień dzisiejszy tj. 07.07.2015.

Póki co tyle konsol zmieściło się pod TV, ale za to te najczęściej grane. Dzisiaj dotarły do mnie podstawki pod WiiU więc zrobi się trochę miejsca. W planie mam podwieszenie TV i rozlokowanie większej liczby konsol.


obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

yrkill
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 452
Rejestracja: 2011-07-28, 23:58
Lokalizacja: Łódź

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: yrkill » 2015-07-07, 22:22

Szacun, ładna sprawa. Choć szkoda byłoby mi na to wszystko miejsca — szczególnie tych świstków i kartonów bym się pozbył, a gry — tak bardzo jakby się dało, przerzucił na formę cyfrową. Ale zupełnie nie jestem kolekcjonerem, także nie mam nic do gadania. Gratuluję i trzymam kciuki byś dalej z taką pasją ganiał te wszystkie gadżety! :)
n3ds, amiga1200, amiga cdtv, ds lite, n64, ps2, ps3, ps4, psp, smd2, snes, wii, wii u, vita

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: Axi0maT » 2015-07-08, 06:16

Co do kolekcji to kompletnie nie w moim stylu wiec nie mi sie chyba wypowiadac. Ilosc robi jednak wrazenie (bo z gier to naliczylem ledwie niecale 20 pozycji ktore mnie interesuja - to potwierdza rozbieznosc gustow)... Mam jednak co innego do dodania w tym temacie:
yrkill pisze:przerzucił na formę cyfrową
Za takie herezje to powinni na tym forum bany rozdawac :D

szczupi26
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 588
Rejestracja: 2014-04-27, 11:32

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: szczupi26 » 2015-07-08, 07:03

Cyfrówki ..... błeeeeee
Bodzio, super to wszystko wygląda. Szczególnie szaraczki w boxach :)
i5 4690K@4400 MHz + NOCTUA NH-U12P|ASRock Fatal1ty Z97|2x4GB G.SKILL TRIDENT X 2400MHz CL10
Gigabyte G1 GTX 1070|Kingston SM2280 M.2 120GB + TOSHIBA 1TB|CORSAIR 520HXEU-520W|CM DOMINATOR 690|BENQ GW2750HM|MICROLAB SOLO 5C

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: Storms » 2015-07-08, 08:25

Wygląda jak pokój administratora strefy PSX. Zaraz..ah..no tak.

Wszystko wygląda schludnie. Nabrałeś tego sprzętu w boxach. Porządny zbiór.

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: Bodzio » 2015-07-08, 08:51

Axi0maT pisze:Co do kolekcji to kompletnie nie w moim stylu wiec nie mi sie chyba wypowiadac. Ilosc robi jednak wrazenie (bo z gier to naliczylem ledwie niecale 20 pozycji ktore mnie interesuja - to potwierdza rozbieznosc gustow)... Mam jednak co innego do dodania w tym temacie:
yrkill pisze:przerzucił na formę cyfrową
Za takie herezje to powinni na tym forum bany rozdawac :D
Ostatnio na forum widać "nowe". Widzę można pogadać o automacie na bazie MAME, Ty zakupiłeś PS3, więc już mnie nic nie zdziwi chyba. A co do gustów to nie od dziś wiadomo, że mamy inne ;)
szczupi26 pisze:Cyfrówki ..... błeeeeee
Bodzio, super to wszystko wygląda. Szczególnie szaraczki w boxach :)
Zgoda co do cyfrówek, ja bym dodał jeszcze konsole bez boxów ..... błeeeee, ale to w moim przypadku.
Storms pisze:Wygląda jak pokój administratora strefy PSX. Zaraz..ah..no tak.

Wszystko wygląda schludnie. Nabrałeś tego sprzętu w boxach. Porządny zbiór.
I dobrze, że nabrałem w czasach gdzie to można było kupić za normalną cenę, bo od niedawna nie dość, że bida o boxowe zestawy to jeszcze ceny zaporowe.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: Axi0maT » 2015-07-08, 09:02

Bodzio pisze: Ostatnio na forum widać "nowe". Widzę można pogadać o automacie na bazie MAME, Ty zakupiłeś PS3, więc już mnie nic nie zdziwi chyba. A co do gustów to nie od dziś wiadomo, że mamy inne ;)
PSXa mam od dawna, PS2 mialem ale kilka lat temu zamienilem na kolejne N64 :D Teraz padlo na PS3 (chociaz ten sprzxet raczej juz pozostanie w kolekcji). Jak to mawiaja - wroga trzeba znac ;)

Co do MAME... no coz, widac ze troche sie zmienia tutaj, dlatego m.in. juz nie wspoltworze tej strony a i na forum tez bywam sporadycznie.

K_slash
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 383
Rejestracja: 2013-02-07, 19:14
Lokalizacja: 天国

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: K_slash » 2015-07-08, 10:27

Ta biała PS3 wygląda świetnie :)

Zbiór świetny, a pokój masz nawet pomalowany na taki sam kolor jak ja !

Szacun za BOXy bo wiadomo, że dorwać zestaw w boxie, a bez niego to teraz dwa zupełnie różne stopnie trudności...

przemorg
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 297
Rejestracja: 2015-03-01, 16:16
Lokalizacja: Poznan*

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: przemorg » 2015-07-08, 11:25

K_slash pisze:bez niego to teraz dwa zupełnie różne stopnie trudności...
Noo to +1 ode mnie :).

Ps. piekna kolekcja, gratuluje :) . Ilość PSX miażdży :D !

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: Bodzio » 2015-07-08, 11:26

Hehe, nie ja malowałem. Mieszkanko wynajęte i tylko ta ściana ma taki kolor, pozostałe na jakiś taki żółtawy pomalowali. Ogólnie sam bym czerwieni nie wybrał, ale wygląda całkiem, całkiem. Sufit na biało więc jak patrzę pod kątem to mam flagę Polski :) Nie jest to mój wymarzony układ, zarówno meble jak i ulokowanie tego wszystkiego, ale na własny kąt i jakiś gameroom przyjdzie poczekać. Póki co musi to być w pokoju typowo salonowym i pełnić wiele funkcji.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: Blackie » 2015-07-08, 22:17

Jestem mega fanem Twoich psxow : )
He only went so far as the subconscious.

yrkill
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 452
Rejestracja: 2011-07-28, 23:58
Lokalizacja: Łódź

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: yrkill » 2015-07-09, 08:48

Bodzio pisze: Ostatnio na forum widać "nowe". Widzę można pogadać o automacie na bazie MAME, Ty zakupiłeś PS3, więc już mnie nic nie zdziwi chyba. A co do gustów to nie od dziś wiadomo, że mamy inne ;)
Ja to raczej nigdy nie miałem zapędów kolekcjonerskich. Chociaż nie powiem — na szaraka zdarza mi się coś kupić fizycznie, jednak kiedy mogę nabyć w promocji w PSS grę za 1$, a polować na pudełko za 300zł, to raczej wybór jest dla mnie prosty. Tym bardziej, że prawdopodobnie tego jRPG i tak ogram na PSP (;
n3ds, amiga1200, amiga cdtv, ds lite, n64, ps2, ps3, ps4, psp, smd2, snes, wii, wii u, vita

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: PapaHerbal » 2015-07-10, 17:35

Bardzo ładna kolekcja tematyczna. Fajnie wyeksponowana. Szacuneczek!
Obrazek

Vicious
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 15
Rejestracja: 2013-02-04, 22:53

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: Vicious » 2015-07-11, 10:11

Gratuluję kolekcji :-). Ja planuję w końcu uporządkować moją kolekcję PS2/PSP. Ogólnie ja odchodzę od konsol stacjonarnych na rzecz handheldów. Na stacjonarki nie mam czasu. Przydają się jak wpadną znajomi. Chciałbym mieć kolekcję większości gier na psp - trochę czasu to zajmie ;-).

Anxiomat - szalenie Cię szanuję i cenię sobie Twoje zdanie w dziedzinie gier. Ale nie rozumiem aż tak chorobliwej nienawiści do emulatorów. Na automatach prawdziwych praktycznie nie masz żadnych szans zagrać. Nie tylko w Polsce ale i europie. Ps2 emuluje ps1, wii ma VC. To są dobrodziejstwa emulacji. Wiadomo jest i czarna strefa. Co do edycji cyfrowych - zabijają kolekcjonerstwo. Ale z drugiej strony dostajemy możliwość zakupu gier które mogą nie być łatwe w zakupie fizycznym. Wszystko na plusy i minusy. Ale popadanie w skrajności też nie jest dobrze.

Bodzio - zazdroszczę. I czekam na następne zdjęcia!

Jedah
Redaktor
Redaktor
Posty: 138
Rejestracja: 2012-11-01, 00:09
Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Re: [Bodzio] Moja kolekcja

Post autor: Jedah » 2015-07-26, 17:30

Bodzio pisze:Postanowiłem się przypomnieć, zwłaszcza, że sporo rzeczy doszło :) Na zdjęciach brakuje jeszcze PS4 20th Anniversary i kilku akcesoriów co mam w pudle luzem, a tak to wszystko co mam w kolekcji na dzień dzisiejszy tj. 07.07.2015.

Póki co tyle konsol zmieściło się pod TV, ale za to te najczęściej grane. Dzisiaj dotarły do mnie podstawki pod WiiU więc zrobi się trochę miejsca. W planie mam podwieszenie TV i rozlokowanie większej liczby konsol.


obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Co za kryptoreklama. :P Nie jestem jakimś wielkim fanem pierwszego Playstation ale kolekcja robi wrażenie. Gratulacje! ;)

ODPOWIEDZ