[Czino] Cz.II: Nowa Nadzieja

Regulamin forum
Rozdział III
Kolekcje retrogersów
1. Dopuszczalne jest ukazywanie kolekcji w zdjęciach i filmach.
2. Zdjęcia powinny być zawarte w funkcji mimg.
3. Tytuł kolekcji powinien zaczynać się tagiem z własnym nickiem.
4. Jeżeli coś z prezentowych rzeczy chcesz sprzedać, umieść to w pchlim targu. Wszelkie oferty sprzedaży będą usuwane wraz z całą kolekcją użytkownika.
ODPOWIEDZ
Czino
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 36
Rejestracja: 2012-11-14, 21:43

[Czino] Cz.II: Nowa Nadzieja

Post autor: Czino » 2016-01-01, 13:52

Witam serdecznie,
po około półtorarocznej przerwie wracam do grania. Sytuacja wyglądała tak, że zarówno do pracy jak i z pracy miałem godzinkę jazdy autobusem, więc postanowiłem umilić sobie przejazdy przenośnym graniem. Zacząłem skromnie, bo kupiłem Nintendo DS Lite z Super Mario 64 DS i Mario Kart DS, obecnie ''zbiór'' prezentuje się następująco:

1) KONSOLE PRZENOŚNE:

Nintendo DS Lite oraz Game Boy Advance SP.

Obrazek

*Zaposiadam też PSP 2004, ale obecnie jest ono wystawione na sprzedaż, będę wypatrywał wersji Street.

2) GRY:

a) Nintendo DS:

Obrazek

Seria z Marianem liczy obecnie trzy gry. Udało mi się ukończyć każdą z nich, więc jestem dość zadowolony. Mario Kart zrobiłem na 50CC i 100CC (na 100 już ledwo :/), 150CC nawet nie zaczynałem hehe.

Obrazek

Sonici za to dwa. Zrobiłem tylko Sonic & SEGA All Stars Racing i szczerze mówiąc nie zawiodłem się, gra ma dobre tempo, fajne bonusy, trasy również są okej. Z tego co słyszałem wyszła też kontynuacja na PS Vitę, ale z wiadomych względów nie grałem. Jakbym miał kiedyś sprawić sobie Vitę na pewno byłby to tytuł, który miałbym na półce.

Obrazek

Moja ulubiona gra na DS na ten moment. Rzut izometryczny sprawia, że nie każdy fan serii przysiądzie do tego tytułu, ale ja zdecydowałem się i również tą grę ukończyłem (fabularnie, zostały mi jeszcze te misje typu taksówka). Dosyć ciekawa fabuła, niektóre postacie śmieszno-irytujące, ale naprawdę gra wyklucza pojęcie, że DS to konsola dla dzieci.

Obrazek

Gry z serii ,,ciekawe jak to wygląda''. Żadnego zakupu nie żałuję, ale równie dobrze mógłbym się obejść bez nich. Z plusów to Guitar Hero on Tour to komplet z gripem, rysik piórko itd, pudełko stan dobry, bo ktoś źle odklejał taśmę, ale stoi na półce i jest ok. The Sims 2 włączałem dokładnie raz i leży do tej pory.

b) Game Boy Classic/Color/Advance:

Obrazek

Pokemon Yellow, raczej będą ostatnimi moimi na GB Classic, pograłem chwilkę by zobaczyć czy gra działa, nie żałuję choć kartridż troszkę brudny.
Super Mario Land, chyba must have jak ktoś ma Game Boy'a, udało mi się ukończyć i również jestem zadowolony z posiadania tego tytułu.
Mortal Kombat, byłem ciekaw jak wyglądają bijatyki na Game Boy'u i hehe nie spodziewałem się jakieś sensacji, ale w kolekcji może zostać.
Tetris, wiadomo z nudów takie coś na odstresowanie, poza tym wciąga niesamowicie, a muzyczka genialna (jest chyba nawet jakiś remix tego Gordon & Doyle czy jakoś tak).
Super Mario Bros. Deluxe, uznałem, że jest to kolejny must have, pograłem chwilkę by sprawdzić czy działa i zdecydowanie dobrze zainwestowane pieniądze.
Donkey Kong Country, świetna platformówka, pograłem z pół godzinki, ale mi bateryjka padła (nie zauważyłem czerwonej diodki).

Obrazek

GTA:Advance, zakup którego mogłoby nie być, ale po raz kolejny ciekawość zwyciężyła. Tytuł szczerze mówiąc średni, najbardziej irytowało mnie zderzenie z pojazdami, które często zatrzymywało mnie i nie mogłem ,,przepchnąć'' tego przede mną.
Mario Kart: Super Cuircuit, to wiadomo, osobiście mi się podobało, zrobiłem chwilowo tylko 50CC, 100 zrobię jak już nie będę miał w co grać, a 150 standardowo odpuszczę.
Donkey Kong Country 3, kolejny Donkey, po raz kolejny świetnie mi się grało, ale też niedługo, bo tylko sprawdzałem czy działa itd.
Quidditch: World Cup, kolejna gra z serii ,,ciekawe jak to wygląda'' i raczej jest to gra raz na jakiś czas z braku laku.
Game & Watch Gallery 4, bardzo fajny mix gier z Game & Watch'y, wciąga, dupy nie urywa, ale zawsze coś ambitnego.
Pokemon Emerald, niestety naciąłem się, bo to piraty, ale trzymają SAVE, więc na ten moment mogą pozostać. Podczas pierwszej mojej przygody z konsolami to był mój pierwszy tytuł i ciepło go wspominam, dlatego po powrocie był to mój pierwszy zakup.

3) PSP:

Obrazek

Daxter, bardzo fajna gra, wciągnęła mnie niesamowicie i jest to kolejna gra, którą udało mi się skończyć :).
FIFA 12, taki zabijacz czasu, gdybym nie miał ochoty grać w coś ambitnego tylko tak popykać.
Ratchet & Clank: Size Matters, pamiętam Ratcheta z telefonów z JAVĄ, więc jak zobaczyłem tą grę na aukcji u gościa, u którego kupowałem inne gry to sobie przygarnąłem i ją :). Nie wiem gdzie konkretnie jestem, ale możliwe, że przy końcu.
Sonic Rivals, odpaliłem tylko na chwilkę żeby zobaczyć jak to wygląda (porównać z Rushem z DS).

Obrazek

Assassin's Creed: Bloodlines, skończyłem go i jest to jedyny Assassyn, w którego grałem, bardzo fajna gra, choć denerwujące sterowanie i dosyć długi czas ładowania (przynajmniej u mnie).
God of War: Duch Sparty, nie grałem, czekam aż zaopatrzę się w część 1, wtedy myknę.
GTA: Liberty City Stories, genialna muzyka w tej grze, fajnie było wrócić do GTA III. Znowu dosyć irytujące sterowanie (nie lubię grać tym suwakiem), ale jest ok, mam już 25% gry.
Tekken: Dark Resurrection, grałem chwilkę, ale super bijatyka, bije na głowę większość i z pewnością często będę wracał na ,,partyjkę''.

Obrazek

Burnout: Dominator, fajna rozgrywka, myślałem, że to coś w stylu Demolishion Derby, ale nie zawiodłem się mimo wszystko, dobre tempo, świetna grafika i wciąga niesamowicie.
Gran Turismo, jeden z hitów PSP, bardzo realistyczne zakręty, w NFS jedziemy cały czas na gazie i po bandach, a tutaj takie cuś skończy się nie tak fajnie.
Midnight Club 3: DUB Edition, kupiłem w pakiecie gier, a że zobaczyłem logo Rockstar to zostało, pograłem chwilkę i gra została.
Wipeout Pulse, genialna ścigałka maszynami przyszłości, super grafika, dobre tempo, choć na początku troszkę ciężkie sterowanie, ale naprawdę z gorącym sercem polecam.



Zbiór ten ,,powstawał'' od lipca 2015 do teraz, liczy już koło 30 gier i jestem z nich zadowolony. Gry na Game Boy'e w większości nie ruszane były, bo do początku grudnia nie miałem ładowarki go GBA SP, więc starczała ona tylko na sprawdzenie czy gra działa, a na DS Lite miałem inne gry niż te z GBA, dlatego w nie nie grałem.

Na ten moment tyle, pozdrawiam.
Nikt nigdy nie da mi takiego zajecia
Jak Hip-Hop i Reggae zajmuja w moim sercu miejsca!


BYCIE PRAWDZIWYM LICZY SIE BARDZIEJ NIZ TANI LANS!

ODPOWIEDZ