Przywracanie danej wersji gry.

ODPOWIEDZ
Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Przywracanie danej wersji gry.

Post autor: Tomek Walancik » 2022-12-23, 22:05

Witam forumowiczów, jako iż czuje duży sentyment do wersji konsolowej Minecrafta (mówię o wersji konsolowej gdyż mam na myśli tak zwaną edycję Legacy - np Xbox 360 edition/PS Vita Edition, wersja ta jest niewspierana od 5 lat i można praktycznie zakupić tylko używane egzemplarze na dysku) a zwłaszcza czuje sentyment do tutorialowych światów z samouczka. Sytuacja wygląda tak że zamierzam z sentymentu zakupić owy egzemplarz gry (udało mi się znaleźć jedną NÓWKĘ z okładką francuską na allegro) ale mam tu takie pytanie. Wspomniane wcześniej mapy tutorialowe ulegały zmianie na przestrzeni lat 2011-2018 wraz z aktualizacjami. I czy jest jakaś opcja na konsoli bym mógł wrócić do wersji gry z np 2014r? Wiem że można odłączyć konsole od sieci i zainstalować ale wtedy ma się najstarszą wersję gry a ja chce np wrócić do aktualizacji która była jakoś np. Dwa lata po premierze.

Ktoś coś?
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Przywracanie danej wersji gry.

Post autor: kolo » 2022-12-23, 22:56

Chyba jest tylko opcja grania offline w wersję na płycie albo w najnowszą.
Może jak w końcu złamią zabezpieczenia X One to da się coś z tym zrobić (zazwyczaj nie możesz się wtedy łączyć z serwerami producenta, więc nie możesz automatycznie pobrać patcha), ale obecnie się nie zapowiada.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Przywracanie danej wersji gry.

Post autor: Axi0maT » 2022-12-25, 09:02

Nie napisales na czym chcesz ogrywac gre. Po dziale wnioskuje ze chcesz uruchamiac to na xbox series s/x w trybie emulacji x360. Tutaj jest niestety tylko opcja taka jak napisal kolo. Jesli oczekujesz konkretnego update'u to pozostaje kupic xboxa 360, przerobic go, zainstalowac gre a nastepnie z netu z odpowiednich szemranych stronek dociagnac konkretny update i wgrac go na konsole. Widzialem jak znajomy robil takie rzeczy w innych grach na x360 wlasnie. Dzialalo to bez najmniejszych zastrzezen.

Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 643
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Przywracanie danej wersji gry.

Post autor: Tomek Walancik » 2022-12-25, 12:05

A to legalne?
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Przywracanie danej wersji gry.

Post autor: Axi0maT » 2022-12-25, 12:27

Gdyby yo bylo legalne to bym ci podal instrukcje krok po kroku jak to zrobic :) a tak tylko napisalem jak wyglada metoda zeby osiagnac zamierzony przez ciebie cel.

ODPOWIEDZ