Jakie gry możecie polecić?

PlayStation Portable
Wiadomość
Autor
Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 645
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Re: Jakie gry możecie polecić?

#16 Post autor: Tomek Walancik »

- Metal Gear Solid: Peace Walker
- God of War: Chains of Olympus
- Crisis Core: Final Fantasy VII
- God of War: Ghost of Sparta
- Grand Theft Auto: Vice City Stories
- Tekken 5: Dark Resurrection
- LittleBigPlanet
Awatar użytkownika
TankerPL
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 79
Rejestracja: 2021-12-23, 05:32

Re: Jakie gry możecie polecić?

#17 Post autor: TankerPL »

1) Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna- ciekawe na kibelek, gra polega głównie na chodzeniu, tłuczeniu orków i innych, zbieraniu rzeczy, ale też nie tylko. Parę plansz jest "innych" jak np. obrona murów czy niszczenie katapult i wierz oblężniczych. Jak nazwa wskazuje jest to praktycznie przelecenie ważniejszych wydarzeń z trylogii z perspektywy Aragorna. Między questami historię opowiada Sam, czasem zdarzą się dosyć zabawne momenty.

2) F1 2009- taki troszkę ambitniejszy symulator (trochę bieda Gran Turismo), tzn. na wyższych poziomach trudności kończy się jechanie z X w obudowie konsoli tylko faktycznie ambitniej. Rzadko jest jazda po bandzie, zwykle prowadzą nas linie. Na duży plus (i minus) tryb kariery. Dostajemy do przejechania 3 sezony, dostępne są wszystkie tory, kierowcy również z prawdziwymi nazwiskami jak i nazwy drużyn. 3 sezony minus? Zwykle ostatnie trofeum (dla konstruktorów, w sensie łączona punktacja kierowców) dostajemy właśnie w 3 sezonie, bo przez pierwsze dwa jeździmy w tych słabszych (albo kierowcy w drugim dają pewną część ciała na porcelanowej tacy).

3) GTA: Chinatown Wars- przy LCS czy VCS lekko bieda, ale gra ma swój klimat. Dosyć ciekawa fabuła (chyba jedyne GTA z perspektywy Triad), łatwo można się dorobić na handlu prochami przez co w końcu na misje idziemy wyposażeni. Same misje zróżnicowane, wersja na PSP ma bodajże 3-4 ekstra w porównaniu do DS (i też parę dodatkowych treści Time Trials, Rampage i coś jeszcze), ogólnie jak ktoś lubi na 100% przechodzić to jest co robić.
Zeo Ranger Mode! Gold!
ODPOWIEDZ