D jak Dreamcast.pl

ODPOWIEDZ
Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: D jak Dreamcast.pl

Post autor: Morden » 2007-09-06, 18:26

DARO pisze:Morden nie wiem co masz do Pavlika - gosc rowny zawsze pomoze, sporo zrobil dla sceny DC
Po pierwsze, zdefiniuj "sporo", bo koles poza podawaniem dalej cudzych prac robi niewiele. Ja rozumiem ze utrzymywanie jakiejs tam polskiej strony z dziesiatka wizyt na miesiac to wyczyn, ale w moich oczach to malo. Jako ze zacytowales mnie, ale nie przeczytales chyba tego, co napisalem:

(...) zaczepil mnie zaczynajac PMke od tekstu "To ja jestem numerem jeden polskiej sceny DC. Wszystko co tu wiedza, wiedza ode mnie". Po czym pytal sie czy mam ISO takich to a takich gier na PlayStation i DreamCast bo mu w kolekcji ich brakuje.

Scena ... Jaka scena? Podaj dalej cudze produkcje, poseeduj torrenty, wypusc "repack" jakiegos tytulu, to jest scena? To nie jest nawet warez scena, bo kolezka chyba zadnego tytulu osobiscie z GD nie zripowal. Wystarczy. Jak zwykle czepiam sie tych, ktorzy na to nie zasluguja.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: D jak Dreamcast.pl

Post autor: Axi0maT » 2007-09-07, 06:47

Morden pisze:Scena ... Jaka scena? Podaj dalej cudze produkcje, poseeduj torrenty, wypusc "repack" jakiegos tytulu, to jest scena? To nie jest nawet warez scena, bo kolezka chyba zadnego tytulu osobiscie z GD nie zripowal. Wystarczy. Jak zwykle czepiam sie tych, ktorzy na to nie zasluguja.
Hmmm zapomniales moze o roli swappera... Jakby nie bylo, to dosc wazna pozycja na scenie.

DARO
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 5
Rejestracja: 2007-09-06, 09:04

Re: D jak Dreamcast.pl

Post autor: DARO » 2007-09-07, 07:48

Ok macie prawo do wlasnego zdania, ale czemu nie czepiacie sie innych (Majk ,Century jakos tam i ten co przeszkadzaja mu recki na stronie Pavlika) ktorzy siedza przy tego typu stronach od Dc? Oni maja miliony na stronach, watpie.Wiec tez sa zalosni a nawet bardziej. Na innych siteach nawet aktualki im sie niech zrobic. Kojarzycie tlumaczenie Shenmue ? smiech na sali - Pavlik przynamniej cos skonczyl, ale tego nie oceniacie bo tylko Pavlik jest bee. Czy Retroage jest az takie cudowe, posiada jakas wielka baze czegos ? Czy Morden twoj blog ma te tysiace wejsc dzien w dzien ? Widze to tak jak to, ze masz japonska klawe na ktorej piszesz do niego swoje teksty.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: D jak Dreamcast.pl

Post autor: Morden » 2007-09-07, 08:19

Doooobra... Pavlik jest super. Flaki sie przewracaja jak czytam te wypowiedzi, wiec umowmy sie ze Pavlik jest super i jest przykladem "prawdziwego DC fana". Rola swappera... Jasne. Majk sprzedawal na forum DCFans DVD-R bedace "skladankami" sesji gier na PSP, wiec tez swiety nie jest, ale pisalem o Pavliku [ktory zostal wykluczony swego czasu z DCFans za rozne przegiecia].
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: D jak Dreamcast.pl

Post autor: Axi0maT » 2007-09-07, 08:41

DARO pisze:Czy Retroage jest az takie cudowe, posiada jakas wielka baze czegos ? Czy Morden twoj blog ma te tysiace wejsc dzien w dzien ? Widze to tak jak to, ze masz japonska klawe na ktorej piszesz do niego swoje teksty.
RetroAge nie ma jeszcze zbyt duzej bazy czegos jak to nazwales, ale w polskim necie nie znajdziesz wiekszej bazy zdjec oryginalnych gier i akcesoriow na niektore z platform (np. Game Boy i N64). Wciaz pracujemy nad poszerzeniem bazy wiedzy i mysle ze jestesmy na jak najlepszej drodze aby powiedzmy za rok byc najlepszym serwisem w wybranych konsolach.

Cieszy jednak to ze ktos w koncu zauwazyl pewna kwestie. Sa osoby ktore krytykuja serwisy, a sami nie rusza dupska aby to zmienic. Jesli mysla ze to takie latwe to niech zrobia swoja strone z taka iloscia materialow, albo niech dolacza do serwisu i postaraja sie swoimi wypocinami naprowadzic na wlasciwy tor.

Century Child
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 14
Rejestracja: 2007-02-20, 04:13
Lokalizacja: Bilgoraj
Kontakt:

Re: D jak Dreamcast.pl

Post autor: Century Child » 2007-09-07, 17:37

DARO pisze:Kojarzycie tlumaczenie Shenmue ? smiech na sali - Pavlik przynamniej cos skonczyl
Aha, rozumiem ze nie zdajesz sobie sprawy z ilosci tekstu zawartego w Shenmue, a tym w PLATFORMOWCE Evil Twin. Ja tlumaczyc Ci tego nie bede. Jesli jestes tak slepo zapatrzony w pavlika, w jego niesamowite dokonania, w obrazy gier od niego i nie czytasz dokladnie postow Morden'a czy innych, spoko nie mam czasu i ochoty Ci zwracac na to uwagi. Dalej - chyba nie znasz znaczenia slowa "alternatywa"... ja DCW robilem tylko dla siebie, czy powroce do jego aktualizacji - sie zobaczy, jesli nie to na pewno wszystkie materialy za zgoda danych autorow przekaze w dobre rece. Na razie probuje na stale zajac pozycje redaktora w N+ - co byloby dla Ciebie wazniejsze? Nevermind....
DARO pisze:dla mnie jest doskonalym przykladem DCfana, ktory jako jedyny z tamtych czasow zajmuje sie jeszcze DC.
ykhm... chlopie, jego recenzje i inne artykuly to ja mam daleko w powazaniu, nie rozwodze sie nad profesjonalizmem w.w., bo kazdy ma prawo pisac i chwala mu za to, ale prosze Ciebie... wroc do postu Mordena i watku o pm'kach z DCF - myslisz ze ja czegos takiego nie mialem? skoro pavlik nadal nie ma porzadnej pracy i zajmuje sie jakimis stronami internetowymi, ok niech mu placa i niech ma wreszcie na kupno oryginalow
DARO pisze:czemu nie czepiacie sie innych (Majk ,Century jakos tam i ten co przeszkadzaja mu recki na stronie Pavlika
Bo ani ja, ani Rolly nie odpier**lamy rzeczy typu: "siema to ja jestem gigantem DC, wszystko co ludzie wiedza, wiedza ode mnie, sprawdz moje relizy, np. zamiane Offspring'a z Crazy Taxi na T.Love, stary masakra, poza tym zobacz pliki jakie wyciagnalem z obrazow, sprawdz tez moja strone ktora zrobilem dla fryzjerki, wypaaas, nie?" czy cos w ten desen. Masz prawo uwielbiac pavlika, mozesz nawet tam do niego pojechac i robic z nim co chcesz, mi to wisi ale nie pisz nic co dotyczy mnie, jesli nie potrafisz konstruktywnie krytykowac, ok?
Tyle na ten czas, jesli bedziesz mial sensowne argumenty mozemy wdac sie w jakas dluzsza wymiane zdan... pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Rolly
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 7
Rejestracja: 2007-08-08, 12:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: D jak Dreamcast.pl

Post autor: Rolly » 2007-09-07, 18:02

Przeoczylem ten post bo moze zareagowalbym ciut wczesniej.
Daro wpadasz na rozne fora reklamujac po chamsku strone Pavlika (jesli cos co zostalo skopiowane z Dcfans mozna nazwac czyjas wlasnoscia).
Dostales bana i teraz pompka ci puszcza ?
Zauwazylem ,ze ostro czepiasz sie pewnych osob , w tym rzucasz aluzjami np. do mnie, nazywasz strone "gownem" itp.
To, ze ktos publikuje kogos materialy bez jego zgody ,wczesniej obrazajac ta osobe to chyba tylko ciebie dziwi, ze nie zycze sobie aby cos mojego bylo na tej stronie.
Moje teksty ,moja sprawa - chcesz pisz. Masz problemy z pisaniem czy jak ? Wspomoz swojego ziomka.
Poza tym ktos ty ? Urwales sie smerfie z choinki i glosisz na kilku stronach jakies bajeczki. Kazdy kto siedzial iles tam lat w temacie DC zdazyl sie poznac na pewnych osobach i tyle.
Myslalem ,ze z czasem wyrasta sie z piractwa ale niektorzy nadal sa niereformowalni. Strona i Forum zlozone glownie z tematow z warezem, az wstyd promowac taka domene!
Myslisz ze w oczach Segi i graczy, Pavlik i ty zyskacie "ladnym adresem" ?
Troche pokory i szacunku bo za bardzo sie prezysz.
Strony buduje sie z czasem a nie od razu.
To chyba nie byl offtop ;)
|| SEGANET.PL || http://www.sega.c0.pl ||

Obrazek[url=steam://friends/add/76561198094679318]Obrazek[/url]

Awatar użytkownika
Kamillo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 32
Rejestracja: 2007-02-09, 16:10
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Re: D jak Dreamcast.pl

Post autor: Kamillo » 2007-10-10, 12:47

Smieszne to jest... Pavlik chyba na prawde jest numerem 1, skoro wszyscy tak zawziecie o nim pisza... DARO jako paziu Pavlika wymiata :)

ODPOWIEDZ