Super Monkey Ball

ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Super Monkey Ball

Post autor: ramzes64 » 2009-10-22, 23:44

Grał ktoś?

czysty arcade, zręczność, ta gra przetestuje twojego analoga, a i kciuk nie będzie miał lekko.

zagrywam sie w ta gre od jakiegoś, dłuższego czasu z przerwami ... i dochodze już do końca.

odblokować można trzy mini-gierki, a pozniej po prostu za zdobywane punkty odblokowuje sie większa ilość możliwości kontynuowania gry, po utracie wszystkich zyc... dziś dostalem juz nieskończona możliwość "continues" ;) HAHA!

na Expercie dziś udało mi się dojść do 36 levelu (na 50) - miałem 9 możliwości kontynuowania gry (po 3zycia kazde) ... teraz bede mogl cisnąć level tak długo, aż go zalicze (wczesniej można było tylko potrenować w practice) :) (jak sie upre, znajde dużo czasu - to maraton moge robić - tylko, czy fizycznie to zniose?).

zdażało się, że czułem frustrację i wymęczenie, taka nieporadność manualną, to takie samo uczucie, gdy grubymi paluchami, trzeba wykonać jakąś mikroskopijną, zegarmistrzowską czynność, nawlec nitka igłe (gdy sie nie udaje itp) :)

HARDCORE 8)

Expert Mode - part 1
Expert Mode - part 2
Expert Mode - part 3
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

LukE
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 45
Rejestracja: 2008-04-02, 16:20

Re: Super Monkey Ball

Post autor: LukE » 2009-10-25, 12:21

Myślę że to będzie gra która kupie w najblizszym czasie:D
Aktualnie gram w:
PSP: LittleBigPlanet
NDS: New Super Mario Bros
GCN: Def Jam Vendetta
Wii: Red Steel (za 10zł:D:D)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Monkey Ball

Post autor: ramzes64 » 2009-10-25, 17:31

dziś udało mi się ukończyć Expert'a :) (zrobiłem wszystko) ... teraz jeszcze odpalam sobie minigierki i multiplayer (z konsolą).

* jak będziesz chciał kupić grę, to pisz na PW.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
mrSin
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 723
Rejestracja: 2007-07-01, 11:54
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Re: Super Monkey Ball

Post autor: mrSin » 2009-10-25, 22:27

Kupiłem ale w wersji na PS2 ( obie części w jednej plus bonusy ) - fajna zabawa, trudna ale relaksująca.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Monkey Ball

Post autor: ramzes64 » 2009-10-25, 23:52

w dwójkę zagram później ... ale mam już w planach w dalszej przyszłości wersje na Wii Super Monkey Ball: Banana Blitz no i może jeszcze dalsza przyszłość to Super Monkey Ball: Step & Roll (do której kupiłbym właśnie WiiFit i Balance Board.

gdybym miał Iphone to wersja na ten sprzęt też by mnie interesowała.

przenośne wersje tej serii na GBA i DSa odpuszczam - nie jestem przekonany.

* interesuje mnie też jeszcze Super Monkey Ball Adventure - jak to sie gra itd... choć oceny słabe

.........
:) - fajne było to, że jak kolega PeCetowieć wpadł do mnie pograć, to pierwsze co mu odpaliłem do sprawdzenia (bo akurat było w konsoli), to właśnie Super Monkey Ball na GC. Dałem mu pada i powiedziałem "umiesz na tym grać?" ;) (bo dla niego naturalnym środowiskiem jest mysz+klawiatura).

a wracając do mnie, fajne jest też to, że na poczatku męczyłem sie z niektórymi levelami, na cienkich krętych odcinkach, a teraz daje rade ;)

gra jest ciekawa, a ja wyczerpałem ją w 100% i jestem z tego zadowolony
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Monkey Ball

Post autor: Axi0maT » 2009-10-26, 00:06

Jak Ci sie spodobal Monkey Ball to sprobuj Kororinpe na Wii, bo mi na przyklad mi osobiscie bardziej sie podoba od malpiszonow Segi.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Monkey Ball

Post autor: ramzes64 » 2009-10-26, 00:52

Axi0maT pisze:Jak Ci sie spodobal Monkey Ball to sprobuj Kororinpe na Wii, bo mi na przyklad mi osobiscie bardziej sie podoba od malpiszonow Segi.
Małpiszony od Segi nie wiem jak i dlaczego, ani też czym zachęciły mnie do gry, nie wiem czym zaciekawiły, ale kiedyś tam kupiłem dwie części (a ograłem dopiero teraz pierwszą). No i jestem BARDZO zadowolony i zachęcony do dalszej zabawy z tą serią.

Podoba mi sie system rozgrywki, fajne levele i wystarcza mi tryb dla jednego gracza. Druga część wygląda lepiej, ładniej, kolorowiej i ma prawdopodobnie fajniejsze levele, jednak jak zaczynać przygode z jakąś serią - to od początku...

..a że poczatek mam już za sobą zakończony - to nic, jak tylko kontynuować zabawe.

co do tej Kororinpy założyłem tu temat na forum w dziale Wii, aby nie oftopować w tym temacie.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Super Monkey Ball

Post autor: kon » 2009-10-27, 00:25

wersja na dsa byla niezla, osobiscie najbardziej podobala mi sie wersja na iphona, ale ogolnie smb jest dla mnie zbyt frustrujacy wiec nie gram.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Super Monkey Ball

Post autor: ramzes64 » 2009-10-27, 00:49

kon pisze:wersja na dsa byla niezla, osobiscie najbardziej podobala mi sie wersja na iphona, ale ogolnie smb jest dla mnie zbyt frustrujacy wiec nie gram.
hehe - frustrujący powiadasz :)

* zawsze moge powiedzieć, że jestes CASUALEM, bo sobie nie radzisz i sie zniechecasz ;), a ja jestem "prawdziwym graczem". Bo przeszedłem ta giere :P
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ