Pokemon

GB, GB Pocket, GB Light, GB Color, GBA, GBA SP, GB Micro
Raven
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 1
Rejestracja: 2008-09-26, 22:30

Re: Pokemon

Post autor: Raven » 2008-09-26, 23:05

Hmm... niech no pomysle... Najpierw w 2000r. dostalem GBC z Pokemon Yellow. Przeszedlem cale, niech no pomysle.... w 60 godzin, biorac pod uwage, ze bylem w 1 klasie podstawowki i nie znalem nic angielskiego a gre przechodzilem z Nintendo Game Guide i tak malo rozumiejac co mam robic, to calkiem niezly czas. Pozniej jakos kupilem Pokemon Gold. Zdobylem 4 odznaki. Ogolnie rzecz biorac byla nagonka na Pokemony i pisali rozne rzeczy, ze to szatanskie gry i takie tam i starzy kazali mi wymienic gry na inne. Co bylo dalej? Hmm... Bardzo dlugo nie mialem pokow. Pozniej pozyczyl kolega ode mnie mojego GBC. W koncu w 2005 kupilem sobie jakiegos uzywanego GBC. Kupilem sobie Pokemon Crystal i Green, ale to byly podroby. Crystal byl na szarej dyskietce, a Green rowniez, ale do tego byl to naprawde Blue na dyskietce z naklejka od Green i zmienionym za pomoca edytora napisem w grze z Pokemon Blue na PokemonGreen [Jak widzicie Pokemon + Green jest bez spacji, poniewaz edytory pozwalaja zmieniac tekst, ale nie pozwalaja zwiekszac jego ilosci, w tym przypadku spacja odeszla, zeby mozna bylo wpisac litere wiecej]. Pozniej jakos wymienilem Crystala na Mario Land, a Green sprzedalem. Pamietacie moze, byla taka gra Pokemon Diamond na GBC. Byla to dziwna gra, w ktorej nie lapalo sie Pokow, tylko zbieralo ich numery telefonow. Zamiast Pokemonow byly jakies dziwne stwory w stylu Digimonow. Ale opowiem dalej. Jakos w zimie 2006 kupilem Pokemon Red, Silver i Jade (alternatywa wspomnianego Diamonda). Wszystkie oczywiscie byly podroby, wiec sprzedalem znow. Nastepnie sprzedalem reszte gier i GBC i kupilem sobie GBA SP i do niego Pokemon FireRed i Sapphire. Oczywiscie nic bardziej trafnego, byly to podroby, ktore z drobnym bolem serca sprzedalem (bo mialem praktycznie wszystkie Poki i w Sapphire mialem shiny Zubata). Pewnego dnia pozyczylem od kolegi gre na GBA: Epoka Lodowcowa 2. Gra byla zenujaca i doprowadzila mnie najpierw do frustracji, a nastepnie do szalu, w wyniku ktorego moj GBA SP odniosl niemozliwe do naprawienia uszkodzenia i granie bylo wiecej niemozliwe. Razem z kolega urzadzilismy mu bardzo piekny pogrzeb: przykleilismy do niego dwie petardy i odpalilismy, nastepnie utopilismy w kaluzy, zgnietlismy kamieniem na miazge i wyrzucilismy gorny ekranik do kaluzy a reszte do smietnika. Musze dodac, ze po calym zdarzeniu, obserwujacy nasz pogrzeb zule pogratulowali nam i tak sie to zakonczylo. Pod koniec 2007 roku dostalem NDS Lite i Pokemon Pearl, nastepnie w czerwcu 2008 kupilem sobie FireReda. W tym tygodniu kupilem sobie GBC i Pokemon Yellow i Silver. I to jest moja przygoda z Pokemonami.

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Pokemon

Post autor: Spyro1993 » 2008-09-27, 09:39

Raven pisze:(...)Razem z kolega urzadzilismy mu bardzo piekny pogrzeb: przykleilismy do niego dwie petardy i odpalilismy, nastepnie utopilismy w kaluzy, zgnietlismy kamieniem na miazge i wyrzucilismy gorny ekranik do kaluzy a reszte do smietnika. Musze dodac, ze po calym zdarzeniu, obserwujacy nasz pogrzeb zule pogratulowali nam i tak sie to zakonczylo.(...)
Uuu... Na twoim miejscu zostawilbym sobie tego SP na pamiatke, a nie tak go wykonczyl. :P

Co do mojej przygody z Pokemonami: pierwsze spotkanie mialem z nimi, gdy bylem u kuzyna i gralem u niego na emulatorze VBA (nie bic, to bylo ponad 4 lata temu) w Red'a. Bardzo fajnie sie gralo. Rok temu kolega pozyczyl mi swojego GBC i kilka gier, wsrod ktorych byly Pokemony Red, ale juz tak mnie to nie wciagalo. To moja krotka historia z pokami. :P
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokemon

Post autor: Axi0maT » 2008-09-28, 07:04

Skoro wszyscy zaczeli opisywac swoje przezycia zwiazane z pokemonami to nie beda gorszy i tez cos skrobne :) Zakupilem swego czasu wersje Gold na Game Boy Colorka i zdolalem przesiedziec przy tym niecale 5 minut... Grac w to nie idzie. Gowno na maksa... Wystawilem na allegro ale do dnia dzisiejszego nikt tego nie chce kupic... zreszta nie dziwie sie ;) Troche wiecej zdolalem spedzic przy Pokemon Stadium na N64, ale chyba tylko dlatego zeby zobaczyc pare fajnych animacji. Szczerze to jedyna gra z pokemonami ktora przypadla mi do gustu to Pokemon Puzzle League na N64... wciaga na maksa :D

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Pokemon

Post autor: Blackie » 2008-09-28, 08:46

Pokemon Puzzle League to beznadziejna zrzynka z Tetris Attack (SNES,GB).
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pokemon

Post autor: Axi0maT » 2008-09-28, 09:15

Blackie pisze:Pokemon Puzzle League to beznadziejna zrzynka z Tetris Attack (SNES,GB).
Zgadza sie, ale ma swietna grafe i posiada jedna najistotniejsza zalete - jest na N64, czego nie mozna powiedziec o Tetris Attack :P Poza tym mi sie bardzo podoba - to jedna z najlepszych Tetrisowek w jakie kiedykolwiek gralem, a przerobilem tego naprawde sporo bo uwielbiam ten typ gier.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Pokemon

Post autor: Blackie » 2008-09-28, 09:45

Mi sie bardziej podoba grafika w Tetris Attack. Btw. nie wiedzialem, ze taki fan Pokemonow z Ciebie ; )
He only went so far as the subconscious.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Pokemon

Post autor: soberpl » 2008-09-28, 12:20

Axi0maT pisze:Skoro wszyscy zaczeli opisywac swoje przezycia zwiazane z pokemonami to nie beda gorszy i tez cos skrobne :) Zakupilem swego czasu wersje Gold na Game Boy Colorka i zdolalem przesiedziec przy tym niecale 5 minut... Grac w to nie idzie. Gowno na maksa... Wystawilem na allegro ale do dnia dzisiejszego nikt tego nie chce kupic... zreszta nie dziwie sie ;) Troche wiecej zdolalem spedzic przy Pokemon Stadium na N64, ale chyba tylko dlatego zeby zobaczyc pare fajnych animacji. Szczerze to jedyna gra z pokemonami ktora przypadla mi do gustu to Pokemon Puzzle League na N64... wciaga na maksa :D
U mnie dokladnie to samo. Pokemon Blue - nudaaa... i kolejna wersja na N64 tak jak napisal przedmowca dla kilku animacji. Grafika 3D a co :P

ODPOWIEDZ