Jak sciagnac gry na NDS?

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Jak sciagnac gry na NDS?

Post autor: Rondel Spears » 2008-07-06, 22:03

Lol, Ramzes, chyba my o innych forach mowimy ^^. z rejestracja problemow nie ma, z przejrzystoscia rowniez. Zreszta mozna to ocenic: http://www.psxextreme.info/forums.html

Co do dostepnosci poszczegolnych dzialow: do Pchlego Targu dostep otrzymuje sie po napisaniu danej ilosci postow (dobre zabezpieczenie przed zalewem glupich tematow). Co do bezpieczenstwa, dziala tam system plusow i minusow, latwo mozna sprawdzic kto jest uczciwy. Poza tym, mimo niezgodnosci z prawem w odpowiednim temacie podawane sa wszystkie dane oszustow, adresy, numery telefonow itp. Byla nawet jedna czy dwie wygrane sprawy sadowe, wiecej chyba takich przypadkow nie bylo, oszusci zazwyczaj oddaja pieniadze itp. aby do ich danych nie mialo dostepu szersze grono osob. Sam siedze tam od 2006 roku, i nie bylo zadnych powaznych przekretow, co najwyzej przesylki z miesiecznym opoznieniem czy niezgodnosc z opisem.

Btw. Pchli Targ PSX Extreme ma jedna WIELKA zalete. Nie mozna tam podawac linkow do aukcji. To znaczy ze wiekszosc ofert jest unikatowa, do znalezienia co najwyzej na innych forach, lecz nie na Allegro.
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jak sciagnac gry na NDS?

Post autor: Axi0maT » 2008-07-07, 06:24

Rondel Spears pisze:z przejrzystoscia rowniez
Poswiecilem okolo poltora minuty na znalezienie czegokolwiek - nie znalazlem. BRAK PRZEJRZYSTOSCI - nie wiadomo gdzie szukac, Nie podoba mi sie. Wychodze i nie wracam.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Jak sciagnac gry na NDS?

Post autor: Rondel Spears » 2008-07-07, 16:30

Axi0maT pisze:
Rondel Spears pisze:z przejrzystoscia rowniez
Poswiecilem okolo poltora minuty na znalezienie czegokolwiek - nie znalazlem. BRAK PRZEJRZYSTOSCI - nie wiadomo gdzie szukac, Nie podoba mi sie. Wychodze i nie wracam.
:grin:
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jak sciagnac gry na NDS?

Post autor: Axi0maT » 2008-07-07, 18:55

Rondel Spears pisze::grin:
Chyba mnie Rondelku nie zrozumiales... "Wychodze i nie wracam" to odnosnie forum PSX Extreme, a nie retroage :P za szybko sie ucieszyles :lol:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jak sciagnac gry na NDS?

Post autor: ramzes64 » 2008-07-07, 19:23

no ja tez znow luklem na to forum, bo moze cos zmienili ze tak napisales "ze moze o innym forum mowa" - no ale nadal to samo - ten sam haos

nie wracam tam juz :angel:
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Jak sciagnac gry na NDS?

Post autor: Senshu » 2008-07-07, 19:44

Nie wiem w czym problem, forum jest jasne i czytelne, podzielone na wiele kategorii, latwo dostac sie tak gdzie sie chce...

PS czy haos jest gorszy od chaosu ?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Jak sciagnac gry na NDS?

Post autor: ramzes64 » 2008-07-07, 19:51

Senshu pisze:PS czy haos jest gorszy od chaosu ?
To zalezy przez jakie "ha" piszesz - to moje jest Hyba gorsze
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ