Nastepca DS'a juz wkrotce? Mozliwe.

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: Nastepca DS'a juz wkrotce? Mozliwe.

Post autor: kawka » 2008-10-02, 15:59

DSi
Iwata zaskoczyl tym razem :grin:
Narzekac nie ma na co - poki co. Kamerka, slot na SD, wieksze ekrany, wbudowana Opera, mp3, support dla NDS Store. To caly czas ten sam DS - tylko troche lepszy :wink:
Jedyne co mi sie nie podoba to brak slotu na kartridze GBA. Widac Nintendo na stale chce juz zerwac z Game Boy'em - szkoda :cry:
artemis pisze:Tylko po co ten aparat? Bo chyba nie do zdjec przeciez :P . Nie bardzo rozumiem.... a A ta przegladarka + karta pamieci + wii points to moim zdaniem swietne pomysly :smile: .
Nowe gry beda uzywaly kamerki. Jest tez mozliwosc, ze kamerka moze byc uzyta jako sensor ruchu.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nastepca DS'a juz wkrotce? Mozliwe.

Post autor: ramzes64 » 2008-10-02, 17:13

Hmm, to moze powinienem sprzedac mojego DSL poki jeszcze cenowo moge odzyskac kaske, a doloze sobie i kupie ulepszonego.

Hmm ciekawe, ze ta przegladarka bedzie wbudowana ... bo wkladanie kardridza, aby neta zobaczyc to padaka troche jest, nieporeczne, a tak odrazu z konsoli. Zawsze to jakis bajer wiecej, a slot gier do GBA -hmmm (zastanawialem sie wlasnie, czy nie sprzedac mojego GBA Micro i grac w gry z GBA na DSL, a teraz musze sie zastanowic.)

z drugiej strony, nie gram w gry z GBA na DSL - bo niefajnie to wyglada, jak 1/3 kardridza wystaje, jeden ekran wylaczony - takie to nie do tego celu).

* musze oblukac fora i strony na temat gier, co sie tam wyprawia w swiecie konsol. Yo!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nastepca DS'a juz wkrotce? Mozliwe.

Post autor: Axi0maT » 2008-10-02, 18:34

Jedyne co mi sie nie podoba to brak slotu na kartridze GBA. Widac Nintendo na stale chce juz zerwac z Game Boy'em - szkoda :cry:
Zgadza sie, wszystkie zmiany sa na plus. Jedyne co nie marwi to rezygnacja ze slotu na gry do GBA. Obawiam sie ze moze to byc tak jak z Micro w przypadku GBA - rezygnacja z supportu dla starego GameBoya. Micro okazal sie niewypalem i choc nowy DS ma sporo innych rozwiazan niz zmniejszony wyglad + lepsze podswietlenie to jednak zerwanie ze stara linia GBA jest dla mnie niedopuszczalne. Ten jeden aspekt sprawia ze stanowczo jestem za starym DSem

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Nastepca DS'a juz wkrotce? Mozliwe.

Post autor: artemis » 2008-10-02, 18:44

Moze rezygnuja ze slotu ale np. za Wii pointy bedzie mozna kupic przez neta jakies gry z gameboyaa :smile: . I nagrac je na karte SD :smile:

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Nastepca DS'a juz wkrotce? Mozliwe.

Post autor: Spyro1993 » 2008-10-02, 18:52

Axi0maT pisze:Jedyne co nie marwi to rezygnacja ze slotu na gry do GBA. Obawiam sie ze moze to byc tak jak z Micro w przypadku GBA - rezygnacja z supportu dla starego GameBoya. (...) Ten jeden aspekt sprawia ze stanowczo jestem za starym DSem
To wielki blad, ze nie bedzie slotu na gry GBA, w konsekwencji ktorej nie bedzie mozna zagrac w Guitar Hero na nowym DS. Nowy DS wprowadza pewne zmiany, jedne na plus (np. slot kart SD, MP3, etc.), inne na minus (wspomniany brak slotu na GBA). Zycze powodzenia nowej wersji DS, ale zerwanie z GBA to niedopuszczalny blad, przez ktory z tego powodu lepiej wybrac DS Lite.
Axi0maT pisze:Micro okazal sie niewypalem i choc nowy DS ma sporo innych rozwiazan niz zmniejszony wyglad + lepsze podswietlenie to jednak zerwanie ze stara linia GBA jest dla mnie niedopuszczalne.
Czy Micro byl niewypalem? Moze i byl, ale wg. mnie byl poreczniejszy niz GBA, GBA SP i lepiej na nim sie gralo. :smile: Bardzo mi sie podoba GBmicro. :smile:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: Nastepca DS'a juz wkrotce? Mozliwe.

Post autor: Keitaro » 2008-10-02, 19:26

Nic nie stoi w miejscu, i nigdy nie bedzie kompatybilnosci wszystkiego ze wszystkim.
ramzes64 pisze:z drugiej strony, nie gram w gry z GBA na DSL - bo niefajnie to wyglada, jak 1/3 kardridza wystaje, jeden ekran wylaczony - takie to nie do tego celu).
!
No wlasnie, tak samo catridge z GBC wkurzaja wystawaniem na GBA/GBA SP. Czasy konsol, a raczej kombajnow do wszytkiego sa wciaz przed nami. Zreszta wszystkiego polaczyc sie nie uda. Ja bym chcial np. Fallouta (1 lub 2) na przenosnej konsoli pograc :P

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Nastepca DS'a juz wkrotce? Mozliwe.

Post autor: soberpl » 2008-10-02, 20:18

Ja tylko "czekam" na pierwsze wiadomosci dotyczace piracenia dzieki tej karcie SD...

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nastepca DS'a juz wkrotce? Mozliwe.

Post autor: ramzes64 » 2008-10-02, 20:32

GBAmicro to fajna zabawka!!! Najlepsza z wszystkich GBA (gralem na GBA i GBAmicro ... GBA SP widzialem, ale w sumie mi sie nie podoba - slaby ekran ... GBAmicro najlepszy (mnie akurat stare gry nie pociagaja z GB, GBC ... wiec mi micro odpowiada.

DSL, a ten DSi (hmm) ... pozyjemy, zobaczymy. Jednym sie spodoba, a inni beda marudzic na wstecna kompatybilnosc z GBA.

Hmm i tak na DSach chyba nie dalo sie grac juz w starsze gry ;p - tylko byl GBA
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ