New Super Mario Bros.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros.

Post autor: ramzes64 » 2010-12-09, 01:27

dziś zrobiłem prawdopodobnie pełne 100% gry. Przy moim pliczku mam trzy gwiazdki
- za przejscie gry
- za odblokowanie wszystkich ścieżek na mapce (do armat, domków, skrótów)
- za wydanie wszystkich dużych monet na "tapetki" ;)

czuje sie spełniony ;) hehe

w sumie sprawdziłem na gamewiners co jeszcze da sie wycisnąć z tej gry i chyba jedynie wlaczenie trybu (coś ala Super Mario Bros.) w którym nie można sie cofać.

no i ewentualnie jeszcze gra Luigim, ale to nic nie zmienia, tylko kolor naszego bohatera - ale pobawie sie jeszcze kiedyś i bede Luigim przechodzil powolutku od nowa gre - tak for fun.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros.

Post autor: Baieros » 2010-12-09, 09:00

No całkiem fajna gra, doszedłem gdzieś koło połowy i teraz boltzman kontynuuje ;) Ja w domu wole pograć na dużym ekranie, a w pracy za często musiałbym sobie taką grę przerywać. Do tego moja konsola była różowa :)

Awatar użytkownika
boltzman
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 232
Rejestracja: 2008-08-20, 12:15

Re: New Super Mario Bros.

Post autor: boltzman » 2010-12-09, 09:04

Gratuluję. Ja niedawno od Baierosa zakupiłem tą grę i będę musiał się widzę nieźle po gimnastykować.

Jakoś werwy nie mam do Mario 64DS. Jak gdzieś dojdę dalej, to Kuba zaprosi jakiegoś kolegę, który złapie nie tak jak potrzeba, zacznie coś merdać w opcjach i gra skasowana. Najwięcej miałem ok 50 gwiazdek, czyli jeszcze długa droga do domu przede mną.

A z minigier tylko jedna jeszcze do odblokowania. Luigim muszę się dostać na dach zamku.

Jeszcze raz gratuluję.

Oo, a ma ktoś tą nakładkę na kciuka na zbyciu?? - nie chce mi się kupować całego zestawu akcesoriów, które i tak są do DSlight, a ja mam klasycznego.
Nie ma nic bardziej przerażającego, niż głupota w akcji.

FC GoldenEye 007 Wii - 128 736 299 761
Mario Kart DS - 481 340 722 337
StarFox Command DS 844 241 773 115

Awatar użytkownika
philipo
Sponsor
Sponsor
Posty: 258
Rejestracja: 2006-12-26, 11:32
Lokalizacja: Lipnica k/ Kolbuszowej
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros.

Post autor: philipo » 2010-12-09, 10:52

Gratulacje, bo to nie lada sztuka przynajmniej dla nie ;). Jak na razIe udało mi się zebrać jakieś 2/3 tych monet,ale reszta wydaje mi się lekko poza zasięgiem.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros.

Post autor: Axi0maT » 2010-12-09, 15:46

Gratulacje ramzesiku... jestem pelen podziwu dla twojego uwielbienia lizania scian w tych wszystkich Marianach. Ja to jak jedna gierke skoncze to od razu biore sie za kolejna.. i tak nie wiadomo w co lapy wlozyc, a tu jeszcze mialbym wyciskac 100% z kazdej gry? Awykonalne, wiec tym bardziej gratuluje :)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros.

Post autor: ramzes64 » 2010-12-09, 23:33

zadna sztuka ... mowie ze gre ukonczylem jakos rok- do dwoch temu i sprzedalem

teraz jakos pol roku, czy na poczatku 2010 kupilem dla dziewczyny i znow sobie gralem ... oczywiscie nie ciagle ... w przerwach miedzy grami na stacjonarnych konsolach
Gratulacje ramzesiku... jestem pelen podziwu dla twojego uwielbienia lizania scian w tych wszystkich Marianach.
kiedys przeszedlem SM64 (czyli jakies 70 gwiazdek i koniec), a dopiero od SMS na GC zaczalem robic 100%. Te gry sa latwe, a zrobienie wszytskiego sprawia ze jest trudniej, fajniej, stanowi wyzwanie i pozniej daje wiele radochy. ... tak wiec mam zamiar nadrobic i poprawic wszystkie platformowki z Mario

Super Mario Bros. - na Wii juz ponad 24h na licnziku spędzilem z ta gra
Super Mario Bros 2 (przeszedlem gre i zebralem wszystko na GBA jako Super Mario Advance)
Super Mario Bros 3 - jeszcze nie gralem (chwile sprawdzilem)
Super Mario World - jeszcze nie gralem (chwile sprawdzilem)
Super Mario 64 - skonczylem kiedys (ostatnio zastanawialem sie czy nie zrobic jej na 100% na N64)
Super Mario 64 DS - zrobilem 99%gry, zabraklo mi jednej gwiazdki - odpuscilem (bo to jakis sekret i nie wiem co pominalem)
Super Mario Sunshine - przeszedlem, a po pol roku przeszedlem ponownie i wycisnalem 100%
Super Mario Galaxy - zrobiony luigim i Mario, czyli dwa razy po 100% kazda postacia = 100%gry
Super Mario Galaxy 2 - się będzie robić
New Super Mario Bros (DS) - zrobione na 100%
New Super Mario Bros Wii. - narazie tylko w co-op'ie, ale bedzie 100% - no i jeszcze kiedys trzeba bedzie zagrac samemu ;)

jeszcze kiedys gralem na GB w 6Golden oins / ale nie pamietam co tam zrobilem...

ogolnie te gry sa latwe, wiec w nich mozna lizac sciany! - zreszta jak gra jest fajna, to nie ma z tym najmniejszego preblemu. Niektorzy wolą zrobic GTAIV na 100% i zabic wszystkie 100 przypadkowo spotkane golebie, a ja wole zrobic to co nie jest przypadkiem w Mario
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ