Dyskusja na temat handlu Bogo

Ogólna dyskusja o handlu.
Awatar użytkownika
Xiuhtecuhtli
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 151
Rejestracja: 2012-01-31, 10:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: Xiuhtecuhtli » 2012-09-02, 08:47

A mnie się wydawało, że nikt tam po tobie nie płakał. :D
"This is my game. I run, you give chase. I am the hart, and you the hunter. But this hart has laid a few snares of his own..."

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: Axi0maT » 2012-09-02, 10:08

YukiDeSan pisze: Po co wiec prowadzic dyskusje z Axio co szuka okazji za pol darmo i zawsze znajdzie pretekst do dyskusji i np. Bonkiem, ktory sam czasami wali ciekawe ceny :)

Zlej to gestym moczurem i rob swoje 8)
Sprawa z bogo skonczy sie wlasnie w ten sposob jak z Yukim. Jesli bedzie tu wlazil to tak jak miernota Yuki - raz na 2-3 miesiace i pisal jeden glupi post. Kazde kolejne odzywki to bedzie jechanie po handlarzyku jak po mokrej szmacie przez 99% osob z forum... Tak jak teraz jest z Yukim wlasnie.
Xiuhtecuhtli pisze:A mnie się wydawało, że nikt tam po tobie nie płakał. :D
Dokladnie. Wszyscy zadowoleni i szczesliwi. I tutaj tez nikt po nim plakal nie bedzie. To tylko kwestia czasu az mu sie znudzi pisanie debilnych postow. Zobaczy ze nie ma nic do zarobienia i ugrania i wypieprzy stad. Na co czekamy z niecierpliwoscia.

bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: bogo » 2012-09-02, 10:25

po pierwsze bo nikt nic nie widział , a po drugie bo z tymi normalnymi ludzmi mam kontakt poza forum :lol: jak pisałem dyskusja nie ma sensu bo jak nie masz na coś odpowiedzi to zmieniasz temat :D lece dalej powiększać kolekcje i zarabiać bo na ciebie szkoda czasu
Kazde kolejne odzywki to bedzie jechanie po handlarzyku jak po mokrej szmacie
to że " mokra szamta " to narzędzie twojej pracy to nie znaczy że możesz tak pisać o inncyh

ps. wmawiaj sobie dalej że to co mam w kolekcji to towar z allegro napewno ci z tym lepiej :lol:
Ostatnio zmieniony 2012-09-02, 10:37 przez bogo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
166MMX
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 187
Rejestracja: 2010-08-19, 14:37
Lokalizacja: Okolica Krakowa

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: 166MMX » 2012-09-02, 10:34

Bogo - jedna odpowiedz poszukaj forum do handlowania , bo to forum to nie tylko handlowanie grami, konsolami.
PSN: RetroGracz
PSX/PS2/PS3/NES/SNES/SEGA

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: Antari » 2012-09-02, 11:43

bogo pisze:wzruszająca historia tylko że mam ags 101 za 400 nie 410 i to jednego który jest bez najmniejszej rysy , o tym ze mam dwa inne za : 340 i 240 to już nie wspomni hahahaha
Wolałem przemilczeć model za 250 zł, bo jego stan wizualny pozostawia sporo do życzenia. W takim stanie to ja mam 9 letniego GBA SP i szczerze - wstydzę się dać jego fotki na portal. A dla Ciebie cena 250 zł jest ok.
bogo pisze:manipulant mały :* najlepiej żeby było nowe i za darmo
Przecież napisałem w poście wyżej, że jeżeli towar byłby nowy, to mógłbym zapłacić praktycznie każdą cenę. 500-600 zł, nie ma problemu. Ale to nie jest ani folia, ani nowe. Odpakowane, używane i na moje oko dopasowywane, widać to zwłaszcza po papierach. I wszystkie aukcje czy to Szalitara czy czyjeś inne tak wyglądają. Kombinatorstwo i lobbing.

Ja do Ciebie nic nie mam bogo, zresztą znany jestem z tego, że nikogo nie przekreślam i każdemu daję szansę - piratom, handlarzom i innym. Owszem kupiłem od Ciebie grę i z transakcji jestem zadowolony. Ale to, wcale nie oznacza, że mam teraz stać za Tobą murem i odwracać wzrok na widok każdej nieuczciwej praktyki rynkowej. Nie jestem uprzedzony - jestem obiektywny. No i nie mieści mi się w głowie po prostu, jak można wejść na obce forum i odnosić się tak wulgarnie, z takim brakiem szacunku do osób, które naprawdę sporo zrobiły, nie tylko dla strony, forum ale i całej sceny retro w Polsce np. względem Axi0mata. I u nas było dokładnie to samo.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: Axi0maT » 2012-09-02, 12:13

bogo, yuki czy szalitar nie maja za grosz szacunku do ludzi ktorzy cos robia dla spolecznosci retro, bo ich to nie interesuje po prostu. Dla nich wazne jest tylko jak wydymac kolejnego retrogracza wciskajac mu cos z przebitka x2 czy x3 (a jak si euda to i wiecej). Podziwiam tylko upor bogo, bo wie juz zapewne ze nie ma tu dla niego miejsca, i jego praktyki nie przyniosa tu zadnego skutku - jest spisany juz na straty... a mimo to zadaje sobie tyle trudu zeby wchodzic i pisac kolejne posty - przypuszczam ze to z czystej zlosliwosci, bo na to ze stosunek ludzi na forum wzgledem niego sie zmieni, to nie ma co sie ludzic.

bogo pisze:z tymi normalnymi ludzmi mam kontakt poza forum
hahaha, a to ciekawe. Moglbys wymienic chociaz jeden nick? I niech to nie bedzie twoj kolega szalitar :D
bogo pisze: to że " mokra szamta " to narzędzie twojej pracy to nie znaczy że możesz tak pisać o innych
Malo wiesz jeszcze... Nawet nie zadales sobie tyle trudu zeby sprawdzic z kim masz do czynienia. Za to ja znam cie na wylot i wiem jaki z ciebie kretacz misiaczku.
bogo pisze: ps. wmawiaj sobie dalej że to co mam w kolekcji to towar z allegro napewno ci z tym lepiej :lol:
z slownika jezyka polskiego, do ktorego to nie lubisz zagladac (to juz wiemy na pewno):
kolekcja - zbiór przedmiotów jednego rodzaju, gromadzonych przez kogoś ze względu na ich wartość artystyczną, naukową lub historyczną
Wyglada na to ze nie chodzi o zbieranie towaru ktory pojdzie pod mlotek na aukcjach... Chyba masz problem z rozumieniem znaczenia niektorych slow w jezyku polskim. "Wypieprzaj stad" - tego tez nie zrozumiales do tej pory... Koles, co z toba nie tak?

bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: bogo » 2012-09-02, 12:30

axio - powtarzasz sie popisz sobie jeszcze będzie ci lepiej . nabij dodatkowe posty .
Antari byłem wulgarny ale w odpowiedzi na wulgaryzm pajdy nie od tak sobie ,jeśli nie jest to skasowane to przeczytaj zobaczysz . Sam wiesz czemu on mnie tak zwyzywał tu nie musze tu o tym pisać . Za to też dostałem od niego bana , bo napewno nie od Ciebie . Tu tez było ok do puki axio nie zaczął mnie za nic wyzywać , za co zresztą dostał ostrzeżenie i czasowego bana :]

Awatar użytkownika
166MMX
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 187
Rejestracja: 2010-08-19, 14:37
Lokalizacja: Okolica Krakowa

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: 166MMX » 2012-09-02, 12:51

Bogo czy ty tego nie widzisz ze tutaj sporo ludzi tego nie pochwala co odwalasz? rozgladnij sie ;-)
PSN: RetroGracz
PSX/PS2/PS3/NES/SNES/SEGA

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: Axi0maT » 2012-09-02, 13:06

bogo pisze:
bogo pisze:Tu tez było ok do puki axio nie zaczął mnie za nic wyzywać , za co zresztą dostał ostrzeżenie i czasowego bana :]
Ban za wyzywanie ciebie? Buhahahaha, to zes mnie teraz rozbawil bogo... serio. Ty na prawde masz nierowno pod kopula :P Nie rob z siebie jeszcze wiekszego blazna niz nim jestes... wybywaj stad :D :D :D

bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: bogo » 2012-09-02, 14:15

haha wstyd się przyznać tego bana co :D , wiedz żebyś się zesrał to stąd nie pójdę na złość tobie ,aż mi się znudzi

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: Axi0maT » 2012-09-04, 14:26

bogo pisze:haha wstyd się przyznać tego bana co :D
Alez ty glupoty wypisaujesz. Wez mi pokaz w ktorym miejscu dostalem bana za to co mowisz, bo cos ci sie przysnilo. Bana dostalem w dyskusji o emulatorach ze pojechalem po frodzie, o tutaj (ostatni post):
http://www.retroage.net/forum/viewtopic ... 2&start=90
bogo pisze: wiedz żebyś się zesrał to stąd nie pójdę na złość tobie ,aż mi się znudzi
Wieksze cwaniaki od ciebie juz byly i sobie odpuscily... :P

mca64
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 659
Rejestracja: 2010-02-06, 15:18

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: mca64 » 2012-10-07, 09:53

Axi0maT pisze:
bogo pisze: dziwne że mario kart tak szybko się sprzedały x 2 skoro jest dorgo
Bo lobbujesz gamoniu... dlatego sie sprzedal - i dlatego nie ma tu miejsca na takich cwaniaczkow - bo zabijasz reto. Znajdz sobie inne forum gdzie znajdziesz jeleni.

czepiasz sie. Ja swoje MK 64 wystawilem na allegro za ok 60zl i odrazu ktos kupil. Akurat ta gre bardzo latwo sprzedac. Nie wiem czemu sie go czepiacie, skoro ludzie kupuja. Jak bedzie przeginac z cenami, to dlugo nie pociagnie. Po za tym on prowadzi dzialanosc wiec ma troche kosztow...

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Czy forum RA schodzi na psy? A może jeszcze niżej...

Post autor: Axi0maT » 2012-10-07, 10:10

mca64 pisze: czepiasz sie. Ja swoje MK 64 wystawilem na allegro za ok 60zl i odrazu ktos kupil. Akurat ta gre bardzo latwo sprzedac. Nie wiem czemu sie go czepiacie, skoro ludzie kupuja. Jak bedzie przeginac z cenami, to dlugo nie pociagnie. Po za tym on prowadzi dzialanosc wiec ma troche kosztow...
Przyszedles po kilku miesiacach i nie wiesz o czym mowa. Zapoznaj sie z tematem tym i wieloma innymi to pogadamy. Na chwile obecna - bredzisz. Tak na prawde to tu nawet nie chodzi o jego ceny, tylko o to co koles robi. Na forum nie potrzebujemy ludzi ktorzy zabijaja retrogranie.

Awatar użytkownika
after
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 339
Rejestracja: 2012-04-12, 15:24

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: after » 2012-10-09, 07:58

http://allegro.pl/show_user.php?uid=17315526
Kolejny sprzedawca wchodzi do gry

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Dyskusja na temat handlu Bogo

Post autor: kanarekkk » 2012-10-09, 08:34

To jest stary sprzedawca z nowym kontem ;) Szalitar we wlasnej osobie ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ