Bogo - sprawy związane

Ogólna dyskusja o handlu.
bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Bogo - sprawy związane

Post autor: bogo » 2013-09-17, 14:47

ja Ci już na pw pisałem Anciu co myślę, nie wiem po co znowu nawołujesz tu moją osobę skoro temat jest o kim innym, załóż nowy o mnie i pisz. To że mam gry w refolii to nie znaczy ze nie mogę ich sprzedawać, w aukcji nie ma słowa że jest to fabrycznie sealed. Jest to folia empiku z cena i ich naklejką z tylu. Jakbyś był na tyle inteligenty to widział byś że fotki ukazują to co trzeba, a ilość refolii na moich aukcjach jest znikoma w porównaniu do org z paskiem nintedo które i tak uznasz za podrabiane :lol:
A co do cen to moją sprawa :) mogę nawet za 2 tyś wystawić jak mi się spodoba.
Może by kremik na scisk pupy,i jakis nerwosal bo strasznie to przezywasz widzę ?
Multi konta na tym forum nie mam i nie miałem i nie wiem kto to wymyślił widzę że nie macie się już kompletnie czego czepiać.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Bogo (working)

Post autor: Axi0maT » 2013-09-17, 16:05

Odnosze wrazenie ze moderacja nie do konca rozumie o co chodzi i w czym problem - albo moze udaje ze nie rozumie. To ze ktos tam walki robi na allegro i allegro ma to w dupie to jedno. Gorsze jest to ze ten czlowiek/ci ludzie oszukuja tez forumowiczow - co bylo niejednokrotnie potwierdzone. Moderacja ma to jednak w dupie. Zalozmy ze oszukam tu kazdego z was na te przyslowiowe "15 pln", po czym zaloze nowe konto i dalej sie kumplujemy? Wciaz jestesmy kolegami jak gdyby nigdy nic? Zaiste ciekawe podejscie...

Apeluje po raz kolejny - nie chodzi mi o to zebyscie naprawiali zlo na calym swiecie, ale chcialbym (i nie tylko ja z tego co widze) zebyscie zrobili porzadek na forum ze zlodziejami, kanciarzami, oszustami i szujami ktore oszukuja nas - konkretnie NAS - uzytkownikow TEGO forum. Z punktu widzenia zwyklego usera retroage uwazam ze to niedopuszczalne ze przymyka sie tu oko na osoby stojace za oszustwami!!!
bogo pisze:ja Ci już na pw pisałem Anciu co myślę, nie wiem po co znowu nawołujesz tu moją osobę skoro temat jest o kim innym, załóż nowy o mnie i pisz.
A to BARDZO CIEKAWE ze doskonale wiedziales ze akurat o ciebie chodzi, bo Antari jakos ni slowem w swoich postach nie wspomnial ze ma ciebie na mysli :D No i wyszlo szydlo z worka.

Rebrond
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2012-04-09, 20:23
Lokalizacja: Rumia

Re: Szalitar - dyskusja na temat tego sprzedawcy...

Post autor: Rebrond » 2013-09-17, 18:46

Axi0maT pisze: Pokazywac palcem chyba nie trzeba o kogo chodzi, bo wystaczy spojrzec kilka postow w gore zeby wiedziec o kim mowa... prawda bogo?
Obrazek

bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Bogo (working)

Post autor: bogo » 2013-09-17, 18:50

jak nic u mnie nie kupiłeś i nie masz żadnych konkretnych podstaw to stul buźkę, nie masz prawa tak pisać i uważaj na słowa
widzę że udziela się koleżeństwo z adminem gbf

bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Re: Szalitar - dyskusja na temat tego sprzedawcy...

Post autor: bogo » 2013-09-17, 19:00

Zielony smok potrafi tylko strzępić język, dowody jakiś , ktoś oszukany, jakieś negatywne opinie ?
Nie masz na mnie nic więc po raz kolejny radzę Ci wyłącz komputer.
Informuję Cię ostatni raz napisz na mnie jeszcze jedno złe słowo a będziesz miał długą drogę do Sochaczewskiej prokuratury.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Allegro - czarna lista sprzedawców

Post autor: kolo » 2013-09-17, 19:30

Każdy tu się może kolegować z kim tylko chce i nikomu nic do tego, a to nie jest temat na tego typu dyskusje. To że folia jest nieoryginalna zazwyczaj widać, to że cart jest nieoryginalny również.
Jeśli jest tu jakieś twoje konto to chyba znak że powinieneś zacząć trochę rzetelniej podchodzić do sprawy, szczerze mówiąc nie wiem i nie kojarzę kto jest kto.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Szalitar - dyskusja na temat tego sprzedawcy...

Post autor: Axi0maT » 2013-09-17, 20:33

bogo pisze: Informuję Cię ostatni raz napisz na mnie jeszcze jedno złe słowo a będziesz miał długą drogę do Sochaczewskiej prokuratury.
W sumie swietna mysl - zalatwmy to odgornie. Jak wyladujesz w pierdlu to nie bedziesz mial mozliwosci oszukiwania. Tak wiec przyjmij do wiadomosci po raz kolejny ze jestes oszustem, zlodziejem, kanciarzem i naciagaczem. Czekam z niecierpliwoscia na list z prokuratury.

bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Re: Szalitar - dyskusja na temat tego sprzedawcy...

Post autor: bogo » 2013-09-17, 20:35

hejter, ale cóż takie czasy

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Szalitar - dyskusja na temat tego sprzedawcy...

Post autor: Axi0maT » 2013-09-17, 20:38

Jaki hejter? Co? Juz spusciles z tonu? Nie spotkamy sie w sadzie? Boisz dupsko ze twoje machlojki wyjda na jaw? bogo, zlodzieju, nie krepuj sie... smialo zglaszaj. Nie takich jak ty juz stad wykurzono. Ty jestes kolejny pionkiem ktory troche sie pomiota a w koncu i tak pojdziesz stad sobie bo nie bedziesz mial tu zycia i ludzi w chuja nie bedziesz robil, juz ja sie o to postaram - to masz jak w banku.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Allegro - czarna lista sprzedawców

Post autor: Axi0maT » 2013-09-17, 20:43

bogo pisze: nie masz żadnych konkretnych podstaw
Mam podstawy - ta ponoc NOWA gra nawet "kolo nowej nie lezala". Jesli zaprzeczysz tos oszust i klamca - co juz niejednokrotnie udowadniano w wielu miejscach. Dobrze o tym wiesz.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Szalitar - dyskusja na temat tego sprzedawcy...

Post autor: Storms » 2013-09-17, 20:53

Dyskusja ma wiele wątków, aż ciężko mi odpisać na wszystkie.

1. bogo, szalitar, crash posiadają różne adresy IP, wygląda też na to że są klientami innych operatorów.

2. Rozumiem bogo że twoje konto na allegro to Retr0spekcja. Nie rozumiem tylko czemu "crash" opublikował twoje aukcje.

3. Folia niektórych gier faktycznie nie wygląda na oryginalną. Pod tym względem użytkownicy mogą zgłaszać że coś jest nie tak.

bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Re: Allegro - czarna lista sprzedawców

Post autor: bogo » 2013-09-17, 20:56

jakiś link albo dowód ? pokaż te wiele miejsc ? o pewnie nie masz, jaka szkoda

bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Re: Szalitar - dyskusja na temat tego sprzedawcy...

Post autor: bogo » 2013-09-17, 21:06

Crash to jakieś dziecko i pewnie chciał być fajny, co do folii to że nie jest oryginalna to nie znaczy że gra nie jest nowa. Takie re folie były zakładane przez Empik niestety, gra jest oryginalna wiec regulaminu żadnego nie łamie. Oczywiście każdy może "ostrzec" innych przed zakupem że folia nie jest org (chociaż doskonale to widać na foto), ale to nie powód do obrażania i wyzwisk.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Allegro - czarna lista sprzedawców

Post autor: Axi0maT » 2013-09-17, 21:11

Ja sie bogo z toba nie bede licytowal, ale jak tak bardzo chcesz to prosze bardzo, niech inni poczytaja tez sobie:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=260 ... _recvd_neg

http://allegro.pl/show_user.php?uid=256 ... _recvd_neg

itd, itd, itd.. I cala reszta twoich alter ego... Linkowac do postow z gborever i retroage niema co - bo wsyscy wiedza gdzie szukac. I tylko nie wypieraj sie ze to nie ty bo to zalosne jest. Wszyscy wiedza ze to twoje konta a ty debila z siebie robisz zaprzeczajac na kazdym kroku ze jest inaczej. A jezeli nie jest to prawda i cie bezpodstawnie oczerniam to smialo - do prokuratury skladaj zazalenie - byle szybko bo mi sie nudzi - chetnie jeszcze poukrzykrzam ci zycie.

PS: a jak tam z ta folia? nowa ta gra jednak byla? :D :D :D Bo sie nie wypowiedziales ostatecznie. Znow pominiesz niewygodne fakty czy bedziesz mydlil oczy?

bogo
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 200
Rejestracja: 2012-06-30, 16:41

Re: Allegro - czarna lista sprzedawców

Post autor: bogo » 2013-09-17, 21:24

hahahahahahha chyba mnie z kimś pomyliłeś, smutno mi ciebie

a to foliowane w domu metroidy :
Obrazek
Obrazek
naklejki też dorobiołem albo zabrałem z empiku

Przesłać ci jeszcze fakturę zakupu i rozmowy z Menago.pl bo to od nich niedawno je kupiłem? w takim stanie jak są teraz, chłopaki ze sklepu chętnie potwierdzą :)

naprawdę nie rób z siebie pośmiewiska,bo sporo osób z forum mnie zna i wie kim jestem a twoje teorie są żałosne
Nawet Antari wie że ja i Szalitar to 2 inne osoby...

ODPOWIEDZ