Smieszne komentarze z allegro :)

Ogólna dyskusja o handlu.
Awatar użytkownika
Chaykin
Sponsor
Sponsor
Posty: 142
Rejestracja: 2010-07-03, 15:34
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Smieszne komentarze z allegro :)

Post autor: Chaykin » 2011-04-05, 22:28

Tutaj macie aktualniejsze. :P
odi profanum vulgus et arceo

ping
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1551
Rejestracja: 2009-08-29, 12:00

Re: Smieszne komentarze z allegro :)

Post autor: ping » 2011-04-05, 22:42

michu40i4 pisze:http://img215.imageshack.us/img215/2082 ... 990org.png
tutaj lepsza jakość. Nie wiem, dlaczego wcześniej mi tak pomniejszyło
Imageshack defaultowo sobie zmniejsza obrazki, dopóki nie odznaczy się stosownej opcji. Sam padłem tego ofiarą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Smieszne komentarze z allegro :)

Post autor: Axi0maT » 2011-04-06, 06:09

Koles jest naprawde niezly w tych swoich wywodach... Chociaz nie powiem, w paru przypadkach chyba chcial za bardzo na sile te komentarze polaczyc z jakas sytuacja polityczna i srednio mu wyszlo. Wiekszosc jednak rewelacyjna i usmialem sie z samego rana :)

mca64
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 659
Rejestracja: 2010-02-06, 15:18

Re: Smieszne komentarze z allegro :)

Post autor: mca64 » 2011-05-17, 20:22

KRÓTKO MÓWIĆ SMRÓD ZGNILIZNY LUB TRUPA NIC GO NIE MOŻE ZMYĆ OBRZYDLIWE NIGDY WIĘCEJ RZECZY Z ZAGRANICY STRACH O ZDROWIE CZY SIĘ CZEGOŚ NIE NABAWIĘ WSTYD DLA TEGO CO SPRZEDAJĘ JAK MOŻNA COŚ TAKIEGO STĘCHŁEGO SPRZEDAWAĆ NA WYMIOTY MI SIĘ ZBIERA
[Odpowiedź z:śro 27 kwi 2011 13:49:51 CEST] Pan ewidentnie lekko niezrowazony...Wszystko mu smierdzi trupem...Towar byl wlasnoscia mojej corki i przy wysylce byl w swietnej kondycji...Nie odpowiadam za to co sie dzieje podczas przesylki ale kupujacy nie pofatygowal sie skontaktowac...Unikac!!!

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Smieszne komentarze z allegro :)

Post autor: PapaHerbal » 2012-02-12, 02:16

"Nie polecam gra była za pleśniała smród brud i ubóstwo gdybym go spotkał na ulicy to bym mu w ryj napluł :("
Obrazek

Hayabusa
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 692
Rejestracja: 2011-07-28, 14:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Smieszne komentarze z allegro :)

Post autor: Hayabusa » 2012-02-12, 10:39

Pozwolę sobie przytoczyć komentarz mojego znajomego, który zawsze rozbawia mnie do łez :D

"Co tu dużo gadać. Totalna olewka ze strony sprzedającego. Czekać dwa tygodnie i nic ????? Zerowa reakcja. Nie dajcie się zrobić w konia przez tego typa !!!

[Odpowiedź z: wto 25 lis 2003 09:21:46 CET] Nie mam ochoty wdawać się w polemikę z tym Panem i przedstawiać całą historię naszych kontaktów za pośrednictwem emaili. amieszczam jedynie email jaki otrzymałem od tego Pana.
Oto on "Ej facet w chuja lecisz czy co ?? Czekam na maila z potwierdzeniem (kwiatuszek) mać a ty co ??? Myślisz że to jest takie zabawne ??? Bo wydaje mi się że (kwiatuszek) nie !!!!! Wsadź sobie tą płytę w dupę frajerze. Trzeba czekać ruski rok na twoją zasraną reakcję, której z resztą nie ma. Olewam cię !!!" Nadmieniam, że wysyłam go również do władz allegro i mam nadzieję, że konto tego Pana zostanie błyskawicznie zawieszone."

:lol:

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Smieszne komentarze z allegro :)

Post autor: kanarekkk » 2012-02-12, 14:51

"Do potęgi pozytywny użytkownik chwat i hero. Czapki z głów do nóg padajcie POZYTYWNYM bohaterom. Super kontakt super akcja i reakcja spotkać z nim Was może tylko pełna satysfakcja Ta zachęta niepotrzebna kto Go spotka to na pewno zapamięta"

"Super kupujący, wypilim pół basa, pogadalim o starych karabinach. Zaproponowałem odwiedziny w trakcie żniw, odmowę przyjmuję ze zrozumieniem. Miastowy chłopak, to gdzie się w pole będzie pchał... ;-) "

Obydwa od jednego sprzedającego dostałem ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ