Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

ODPOWIEDZ
DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: DizzyX » 2013-01-09, 23:50

byłem na Hobbicie w wersji 3d 48fps. Fenomenalna sprawa, świetna jakość, obraz mega ostry i efekty świetne... polecam!! :)

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Damjen » 2013-01-10, 05:25

DizzyX, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, umnkęło mej uwadze śledzenie tego tematu w ostatnich dniach ;) Byłem na tradycyjnym 2D z napisami :) Nie rozumiem zupełnie tej fali krytyki w internecie odnośnie "Hobbita", jedynie perspektywa tych dwóch lat mi trochę nie odpowiada :P Nie mogę się doczekać już przejścia przez Mroczną Puszczę i wejścia do Samotnej Góry, no i tego jak będą pokazywać odrodzenie Saurona :D Będzie grubo :D
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Baieros » 2013-02-05, 18:45

Ja oglądałem Django bo lubię zabawy Tarantino, klimat starego westernu momentami odczuwalny. Odstraszyła trochę długość filmu bo 2,5h mam zarezerwowane tylko dla najlepszych produkcji. Film dupy nie urywa, ale muzyka MEGA. Pierwszy raz tak bardzo rzucała mi się dobrze dopasowana muzyka, jakieś tam słabsze kawałki były ale generalne odczucia mocne. Ogólnie dałoby się zrobić z tego 1,5h produkcje wyższej klasy tak to dla mnie 6,8/10 wolałem poprzednie produkcje.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Storms » 2013-02-28, 09:18

Ostatni przegląd filmowy

Uprowadzona 2 - Listen to me carefully, Kim. Your mother; is going to be taken. And people are gonna come for you to.

Czyli przepis jak rozwalić pół Stambułu by uratować własną rodzinę z tureckich rąk. Efekciarskie ze szczyptą dialogów (w sumie tego się spodziewałem). Sama zemsta najlepiej smakuje na zimno. Oprawcy nie śpieszą się i właściwie dają sporo czasu głównemu bohaterowi. Dzięki filmowi nauczyłem się jak właściwie nadawać sygnał lokalizacyjny. Teraz jak ktoś nie będzie mógł do mnie trafić będę wyrzucał granaty przez okno. :wink: [6/10]

Dredd 3D
- Niestety nie oglądałem w 3D. Film ewidentnie był pod tą technikę kręcony. Nastawiłem się na gore i je otrzymałem. [jak wyżej]

Bitwa pod Wiedniem - Ocena filmwebu nie napawała do entuzjazmu 2,9/10. Jednak nie jest to jakiś totalny gniot (no może efekty specjalne naprawdę ssą). Średniej klasy produkcja, której chyba bardziej zaszkodziła kampania reklamowa i tytułowanie "superprodukcją". Zbyt płonne obietnice to wywołało. Tymczasem stawiam w dużej mierze za grę Murraya i Lo Verso[5/10]

Skyfall
- Dobry film. Jako że wszyscy widzieli, nie będę się rozpisywał. Mocne [7/10] i +1 za nawiązania do klasycznego Bonda.

Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole - Cholerny poziom animacji pod kierownictwem Zack Snydera wgniata, komputery to chyba były zanurzone w ciekłym azocie. Wydaje mi się że On doskonale wie jak korzystać z efektu slow montion. Jestem pod wrażeniem i zaczynam się zastanawiać nad nabyciem tego filmu w Blue-ray. [8/10]

Michael Collins - Film z 1996, ale obejrzałem go dopiero ostatnio. Naprawdę dobrze poprowadzona narracja. Świetna obsada i klimatyczna muzyka. [jak wyżej]

PS. Był ktoś na wysypie tych lutowych polskich produkcji historycznych? Syberiada, Westerplatte?

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Baieros » 2013-03-04, 20:29

Killing them softly - kurde Brat Pitt płatny morderca, Gandolfini, Jotta i Jenkins no brzmiało super, a film to taki średniaczek momentami przyjemny, ale bez WOW.

Warrior - Film, który nie wiadomo czemu ominął polskie kina.. Dwóch braci walka w klatce do końca, gra aktorska na przyzwoitym poziomie. 7/10 spokojnie.

pajda
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 44
Rejestracja: 2010-08-13, 11:45
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: pajda » 2013-04-25, 08:58

Słaby punkt z Hopkinsem i Goslingiem. Świetny film.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Baieros » 2013-05-01, 06:08

Tak przyznaje Slaby punkt to swietnie zagrana produkcja.
Ja obejrzalem wczoraj Pogromcy Mafii. Ciekawie zrealizowana produkcja w dobrej obsadzie. Tez Gosling gra.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4182
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: ramzes64 » 2013-05-01, 10:15

Ralph Demolka - fajny film animowany. Skierowany głównie do dzieci przez bardzo kolorowy świat, no ale puszcza oczko do graczy. Mi sie podobała, ale ja ogólnie lubie filmy animowane: Toy Story, Epoka Lodowcowa, Roman Barbarzyńca itd... takie dziwota jak Żółwik Samy - to już nie szczególnie. Ale inne bardziej promowane, disneya aka dla dorosłych i dzieci łykam wszystkie.

Nie mam problemu z tym że coś jest kolorowe. Wszystkie Mariany ogrywam ;) ... a spotkałem sie ze stwierdzeniem, że "bajki" są dla dzieci. Bo ktoś nie odróżnia "bajki" od "filmu animowanego" - gdzie ta pierwsza to teletubisie lub bob budowniczy skierowane do dzieci 3letnich.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8543
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Axi0maT » 2013-05-04, 11:48

Wlasnie jestem swiezo po obejrzeniu Ralpha Demolki o ktorym wspomnial ostatnio ramzes. Mysle ze pozycja obowiazkowa dla kazdego gracza... szczegolnie takeigo ktorego kreci retro. Sporo nawiazan do starych gierek, przewija sie mnostwo postaci z gier.. Ogolnie warto nadminic ze cala akcja rozgrywa sie w grze/grach, bo bohaterowie pochodza z gier w salonie arcade. Fakt, wiekszosc tresci w tym filmie animowanym skierowanych jest do mlodszych odbiorcow, ale jak macie pocieche z ktora chcielibyscie obejrzec film animowany to na tym sie nie zawiedziecie, bo znajdziecie w nim mnostwo dla siebie... Po prostu bedziecie sie smiac z czegos innego niz mlodsi.

PS: Zangief ze Street Fightera i Kano z Mortal Kombat wymiataja w tym filmie :)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4182
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: ramzes64 » 2013-05-04, 14:14

dodam, ze podobal mi sie transport postaci miedzy grami, gdy ukazane sa zailacze a glowna stacja to jeden wielki rozgaleznik, do ktorego podlaczone są automaty, co umozliwia postaciom przemieszczanie sie miedzy nimi. Film fajny i warto zobaczyc.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Storms » 2013-12-02, 23:07

Temacik ostatnio przycichł, chyba za dużo gracie. ;)

Oglądałem ostatnio dwa polecane horrory. Sinister i Obecność, i oba były jak dla mnie na tyle dobrym poziomie że spokojnie mogę je nazwać horrorami.

Nabyłem też Hobbita na Blue-rayu, w edycji rozszerzonej. Co prawda w stosunku do wersji kinowej jest to dość skromnie powiększona, ale miło się za to ogląda make-offy. Nie wiem, zwykle mnie jakoś nie ciągnie do oglądania takich bonusów, ale te materiały były na tyle ciekawie zrealizowane w przypadku Władcy Pierścieni że i na taką wersje Hobbita się skusiłem. (Podciągnęli nawet numeracje, w Powrocie Króla bonus disc part 5 and 6, w Hobbicie 7 and 8.)

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Ukukuki » 2013-12-03, 00:28

Obecność również polecam, byłem w kinie z trzema kobietami z czego jedna dosyć mocno przeżywała wydarzenia na ekranie:P
Famicom!

Murzin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2013-07-22, 10:07
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Murzin » 2013-12-03, 10:54

Oglądałem również Obecność i cieszę się, że ktoś kręci jeszcze prawdziwe potwory, a nie głupoty w stylu "grupa nastolatków rozdziela się w lesie i walczy o przetrwanie, gdyż spotykają trójgłowych ludzi". Niestety końcówka mnie rozczarowała, moim zdaniem mogli to trochę inaczej rozegrać, a wyszło tak trochę po amerykańsku ;) Czekam z niecierpliwością na REC 4 i mam nadzieję, że część trzecia była tylko niesmacznym żartem.

Jedah
Redaktor
Redaktor
Posty: 138
Rejestracja: 2012-11-01, 00:09
Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Jedah » 2013-12-12, 13:01

Czekam na drugiego Hobbita i na film na podstawie Warcafta

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Na jaki film oczekujesz (lub jaki widziales)?

Post autor: Storms » 2013-12-12, 14:12

Ja na Hobbita również czekam. No i mam nadzieję że bez turbulencji częściowo związanej z wiekiem co po niektórych aktorów uda im się zakończyć ostatnią cześć. Peter w dodatkach do rozszerzonej jedynki powiedział że na realizacje trzeciej części będzie potrzebne trochę więcej czasu.

ODPOWIEDZ