Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: mog123 » 2009-03-12, 06:33

ramzes64 pisze:NeYo napisał/a:
Nom mog to hańba, tak "nisko" mogą stać tylko piece :P tam ich miejsce, na najniższym padole 8)

A to fajnie powiedziane - zgadzam sie! (wyjatkiem są laptopy 8) )

... mog123 (sorry jesli sie myle) ale ty płci przeciwnej jesteś? :angel: różowa ściana, biały laptop, lampka, telewizor? ... hmm - niepodoba mi sie ten TV - taki biały - wole czarne. A no i te kable tak wiszące, jeśli już telewizor wisi na scianie, to fajnie by bylo pochowac kable - ladniej sie to prezentuje
Przepraszam, ale co Cie obchodzi jakie kto ma ściany? Co Cie obchodzi jaki ktoś lubi kolor sprzętu? Pokój mam po siostrze która niedawno sie wyprowadziła i nie chce mi się póki co malować. A biały sprzęt ma po prostu więcej klasy i się wyróżnia.
Pokaż mi gdzie mam pochować te kable, bo nie widze. Pozatym, czy wy ludzie nie potraficie czytać? Napisałem ze nie postawie PS2 wyżej, z tego powodu że o nią dbam. Niektórych kwiatów też nie stawia sie bezpośrednio na parapecie. Nie wiem czemu kurde takie rzeczy w ogóle muszą podlegać dyskusji? O gustach po pierwsze się nie dyskutuje, a jak juz chcesz zaczac dyskusje mozemy porozmawiac o twoich tęczowych świeczkach i czego symbolem jest tęcza. Pozdro600

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Axi0maT » 2009-03-12, 07:19

kon pisze:ja ostatnio gram na zestawie ps2 i gcn plus projektor. najwyzszych lotow nie jest ale na duzej scianie w zaciemnionej piwnicy daje niezapomniane wrazenia w graniu
Moze i sam projektor nie jest az tak drogi, ale jego eksploatacja juz tak. Wymiana niezbyt zywotnej lampy to niestety dosc powazny wydatek. Ja rowniez czasem gram na projektorze. Kiedys zabieralem Gacka do mnie do pracy i po godzinach siedzielismy i gralismy. Obecnie kumpel kupil sobie projektor i "przenieslismy sie" do niego. Na duzym ekranie polecam szczegolnie sportowe gry. U mnie najwieksza furore robia Soul Calibur 2, Fight Night Round 2 oraz NBA Street V3. Podsumowujac... granie na projektorze jest po prostu cool :D

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Blackie » 2009-03-12, 11:48

Mog: nie unos sie tak, chlopaki zapewne mowili to troche ironicznie. Mi sie Twoj pokoj bardzo podoba. Szczegolnie bialy lap, bialy tv i biale ps2. A w szczegolnosci to biale PS2. Sam mam slabosc do bialego sprzetu - ipod, iphone, lap, biale konsole...
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Axi0maT » 2009-03-12, 12:46

Blackie pisze:Sam mam slabosc do bialego sprzetu - ipod, iphone, lap, biale konsole...
Z bialych rzeczy to ja lubie tylko bialy papier toaletowy... Ale szanuje to ze komus moze sie podobac wiec uwazam ze niepotrzebnie sie ramzesek czepia. Faktem jest jednak ze sam bym nie wybral takiego koloru konsoli czy TV. Wystarczy ze nie udaje mi sie namowic mojej kobiety do zmiany obudowy Wii na jakis bardziej ludzki (a konsolka jest jej wiec do niej nalezy decyzja).

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Blackie » 2009-03-12, 12:49

No i bardzo dobrze. Niech trzyma sie tego postanowienia. Biale Wii jest najladniejsze.
He only went so far as the subconscious.

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: kon » 2009-03-12, 13:34

Axi0maT pisze:
kon pisze:ja ostatnio gram na zestawie ps2 i gcn plus projektor. najwyzszych lotow nie jest ale na duzej scianie w zaciemnionej piwnicy daje niezapomniane wrazenia w graniu
Moze i sam projektor nie jest az tak drogi, ale jego eksploatacja juz tak. Wymiana niezbyt zywotnej lampy to niestety dosc powazny wydatek. Ja rowniez czasem gram na projektorze. Kiedys zabieralem Gacka do mnie do pracy i po godzinach siedzielismy i gralismy. Obecnie kumpel kupil sobie projektor i "przenieslismy sie" do niego. Na duzym ekranie polecam szczegolnie sportowe gry. U mnie najwieksza furore robia Soul Calibur 2, Fight Night Round 2 oraz NBA Street V3. Podsumowujac... granie na projektorze jest po prostu cool :D
a wymieniales juz lampe kiedys? mi wystarcza spokojnie, mam to juz jakos 1,5 roku i na razie problemow nie bylo, a filmow i gier to juz sporo widzialo.
gry sportowe, bijatyki i nie zapominajmy o grach takich jak guitar hero i dance dance revolution :).
Mog: nie unos sie tak, chlopaki zapewne mowili to troche ironicznie. Mi sie Twoj pokoj bardzo podoba. Szczegolnie bialy lap, bialy tv i biale ps2. A w szczegolnosci to biale PS2. Sam mam slabosc do bialego sprzetu - ipod, iphone, lap, biale konsole...
i ksywe Blackie :D.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Axi0maT » 2009-03-12, 14:02

kon pisze:a wymieniales juz lampe kiedys? mi wystarcza spokojnie, mam to juz jakos 1,5 roku i na razie problemow nie bylo, a filmow i gier to juz sporo widzialo.
Ja nie wymienialem. Ale kumpel ktory ma rzutnik pokazywal mi ceny tej lampy... Ostatnio jak na to patrzalem to byly to ceny w wysokosci 1/3 ceny rzutnika... wiec niezbyt ciekawie to wygladalo. Nie wiem jak to wyglada teraz.
i ksywe Blackie :D .
buhahahahaa.. no nie moge... Faktycznie nawet nie skojarzylem tego :D Blackie, tlumacz sie z tego absurdu, albo zmieniaj ksywke na Whitie :P

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: kon » 2009-03-12, 14:56

cena jest wysoka, to fakt, ale nawet w slabych projektorach zywotnosc lampy to jakies 3000godzin

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: ramzes64 » 2009-03-12, 16:02

ja tylko zapytalem czy może jesteś kobieta (po tym zdjęciu taki wniosek mi sie wykluł) ... w sumienie wiem czy żeś chłopak, czy kobieta - wiec postanowiłem zapytać delikatnie... ale widze ze samiec (a że w pokoju po siostrze - życie)... tu chyba tylko froger(czy jak jej bylo) byla kobietą? :grin:

kable mozna pochowac w takie ten teges (nie pamietam jak sie to nazywa), ale mocuje sie do sciany, wklada kabel i zamyka ... co innego kable za biurkiem, a co innego wiszący na scianie... chociaz samemu mi by sie chyba nie chcialo tez tak bawic, gdybym byl w pokoju po kims, na jakic czas, albo na czas nieokreslony ... tak jak w drugim pokoju sobie konsole przed TV rozwalilem z kablami na wierzchu (bo to etap przejsciowy/chwilowy - zawsze mozna zwinac jak przyjedzie ktos) ... a jak juz kiedys w odleglej przyszlosci mialbym wieszac TV na scianie w swojej hawire, to jednak zakryłbym kable
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Blackie » 2009-03-12, 16:08

Najbardziej lubie czarny kolor, ale sprzety najbardziej podobaja mi sie biale. Ot co ; )
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Axi0maT » 2009-03-12, 16:59

ramzes64 pisze:cena jest wysoka, to fakt, ale nawet w slabych projektorach zywotnosc lampy to jakies 3000godzin
zalozmy ze grasz 4 godziny dziennie razy 365 dni w roku = 1460 godzin. Czyli po dwoch latach pora na zakup nowej lampy. Pomijam fakt ze po 2/3 zywotnosci daje sie zauwazyc spora roznice w jakosci obrazu. Poza tym ja osobiscie gram wiecej niz 4 godziny dziennie. W weekendy zdarza mi sie zazwyczaj powyzej 10 godzin, wiec ja wyeksloatowalbym taki sprzet bardzo szybko. Nie przecze. Zabawa jest przednia i naprawde wysokich lotow. Mowie to bo granie na takim projektorku naprawde mi sie bardzo podoba. Niestety jak dla mnie to jednak wciaz jeszcze za drogo... ale kiedys... napewno sie skusze :)
ramzes64 pisze:kable mozna pochowac w takie ten teges (nie pamietam jak sie to nazywa), ale mocuje sie do sciany, wklada kabel i zamyka
Ramzes ma racje. Mozesz pozamykac kabelki w takich rynienkach w ktorych kladzie sie kable w biurach (net/telefon). Kosztuje to grosze a wyglada naprawde o wiele bardziej estetycznie. Dodajmy do tego jeszcze fakt ze owe rynienki sa w bialym kolorze co niewatpliwie bardziej by pasowalo do wystroju niz te czarne kable :D
Blackie pisze:Najbardziej lubie czarny kolor, ale sprzety najbardziej podobaja mi sie biale. Ot co ; )
Dobrze Blackie... jestes rozgrzeszony ;)

Awatar użytkownika
ZiQ
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 308
Rejestracja: 2009-01-31, 17:50

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: ZiQ » 2009-03-12, 18:04

Nasze centrum rozrywki (moje i Ani), zdjęcie robione przed chwilą także lekki syf jest &"D

http://img440.imageshack.us/img440/46/95125660.jpg

Takie trochę: MTV retro CRIBS

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: mog123 » 2009-03-12, 18:34

bongosy <3

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Ukukuki » 2009-03-12, 18:38

To niżej to terrarium? Co tam biega ? :wink:

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Moje centrum rozrywki - pochwal sie swoim TV

Post autor: Storms » 2009-03-12, 19:17

U mnie skromnie :wink:

Obrazek

ODPOWIEDZ