Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

ODPOWIEDZ
Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Inlagd sill » 2006-08-09, 13:38

Musze sie przyznac, ze regularnie odwiedzam Wii Arena. Po prostu szkoda takie artykuly i grafiki przegapic. :lol: Biore tez aktywny udzial w dyskusjach na forum i w komentarzach (nie jako Inlagd Sill, ale jako Ex Machina, chyba tylko dlatego mnie jeszcze nie zbanowali, ale mi sie czasem zmienia IP, wiec... :wink: ). Zdazylem sie juz na wlasnej skorze przekonac, ze jakiekolwiek nieprzychylne komentarze sa niemile widziane (bez wzgzledu czy konstruktywne, czy nie), oraz, ze adekwatnie do tego cenzuruja forum.
whiteman, moderator na forum wii arena usunal tekst z mojego posta i pisze:Bezsensowna odpowiedz nie warta przeczytania. Uzytkownik wyraza negatywne nastawienie do serwisu Wiiarena i administratorow tu urzedujacych. To usprawiedliwia "wyczyszczenie" tresci wiadomosci. Wracajmy do tematu.
Pozwolilem sobie edytowac mojego posta i dopisac: W taki sposob moderator nazwal moj post (z ktorego uprzenio usunal tekst) w ktorym tlumaczylem, ze nazwa Dual Screen jest bledna, a nieswiadomosc tego bardzo zle swiadczy o administratorze uzywajacym tej nazwy. Skrytykowalem rowniez chwalenie sie DSem przystosowanym do uruchamiania romow. To jest nie tylko warte przeczytania, ale i jest konstruktywna krytyka (a nie atakiem) z ktorej powinniscie korzystac. Chyba, ze boicie sie krytyki? Temat dot. spisu DSow, tak? OK, to ja tez mam. Dwa. Zaden z nich nie jest przystosowany do uruchamiania romow.

Tak, lubie wsadzac kij w mrowisko, zeby zobaczyc co sie stanie, ale staram sie nie byc przy tym niesprawiedliwy i wytykac jedynie bledy. Ciag dalszy serialu nastapi na: http://www.wii.gim2.zagan.pl/forum/view ... 2#post_739

EDIT: Ciagu dalszego na razie nie bedzie, bo zablokowali mi dostep tak jak Setezerowi. :o
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Gimiak » 2006-08-09, 21:28

Co za typy, to sie nazywa byc otwartym na krytyke ze strony innych.
Ja cos ostatnio tez nie moge tam wejsc, za kazdym razem wyskakuje mi, ze strona nie istnieje ... dziwne.

Btw na poczatku zycia RA, gdy pisalem do roznych serwisow w sprawie wymiany buttonow, ktoregos razu dostalem taka odpowiedz:

Kod: Zaznacz cały

"Hai ,
Prosilem wielokrotnie, aby nie pisac na ten adres E-mail   . Prosze
nastepnym razem adresowac na -> kujass.pl@gmail.pl
Przykro mi, ale nie jestem zainteresowany wymiana buttonow z Twoja
strona (slaba wizualnie & merytorycznie).
---
Pozdrawiam, Kujass."
Do tej pory chyba tylko froger od tym wiedziala ... kurna normalnie sie moze czlowiekowi przykro zrobic i mi sie zrobilo. Dlaczego? Napisalem do pewnego serwisu kulturalnego maila w sprawie wymiany buttonow i taka niespodzianke otrzymalem....
Jakos pod koniec maja stala sie ta akcja ... nic typowi nie odpisalem bo az szkoda slow.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Blackie » 2006-08-09, 21:43

Co za kutas.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: froger3 » 2006-08-09, 21:55

Gimiak: ale co za ubaw byl po pachy:) Abstrachujac ze przykro..to serio taka odpowiedz jest smieszna i absurdalna:)

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Gimiak » 2006-08-09, 22:36

Blackie pisze:Co za kutas.
Szkoda gadac ... czlowiek sie tutaj stara jak moze a i tak jest zle ...
Co do wypowiedzi, to jasne, ze mozna sie posmiac ale wiadomo uklucie w serduszko bylo. :(
Bo kurna zrozumialbym jakby odpisal, ze nie wymienia sie czy jakis inny wykret ale kurna ostro skrytykowal moj serwis. Nie sadze, aby przejrzal go chociaz i nastepnei ocenil.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Axi0maT » 2006-08-10, 07:09

Gimiak pisze:Napisalem do pewnego serwisu kulturalnego maila w sprawie wymiany buttonow i taka niespodzianke otrzymalem....
Na szafot z nimi... obedrzec ze skory, wyciagnac wnetrznosci i ich nimi nakarmic... rzucic na pozarcie swiniom... nie... to bylaby zbyt szybka smierc - oni zasluguja na cos bardziej okrutnego i wyrafinowanego.... Gimiaku pozwol mi byc ich egzekutorem... nagram ci tasme z ich wypowiedzia jak cofaja swoje zdanie na temat RetroAge :twisted:

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Gimiak » 2006-08-10, 11:52

Luzik, teraz sie z tego mozna smiac, ale mysle, ze kazdy by sie co najmniej wkurwil gdyby dostal podobnego maila. Dostawalem rozne chamskie wypowiedzi/maile, ale ten typ przeszedl wszystko co otrzymalem do tej pory.

Wtedy sie tylko tak zastanawialem, skoro moj serwis byl slaby wizualnie i merytorycznie to czego on oczekiwal od strony. Najbardziej polewalem z tego 'merytorycznie', w tamtym okresie nie bylo jeszcze dzialu gier, wiec byly tylko opisy konsol i akcesotrii to co tu moze byc za filozofia... ehh szkoda gadac. :)

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Blackie » 2006-08-10, 13:29

A co to za serwis?
He only went so far as the subconscious.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Gimiak » 2006-08-10, 14:07

http://michalcat.k33.pl/jrpg/serwis.php?page=2
Pewno to. Zajrzyj takze tutaj:
http://www.futurefantasy.jaw.pl/serwis. ... =testy_ps2

Nie wiem czy moj serwis jest az tak zly ...

Mi juz nie chodzi aby rozgrzebywac gowno tylko daje link porownawczy. :)

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Blackie » 2006-08-10, 20:24

Mnie wkurza w tej chwili burza, bo nic nie moge wlaczyc w obawie przed piorunem i zeby korzystac z netu musze uzywac telefonu ; ) Co nie jest znow takie niewygodne.
He only went so far as the subconscious.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Gimiak » 2006-08-10, 21:53

Tzn co wszedles na forum przez koma? Kurna zrob zdjecie jak wyglada moj serwis lub/i forum. :P

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Mejs » 2006-08-10, 22:00

Napewno wygodniejsze od pisania na PSP, pisanie na tyn wkurwia na maksa. A co do tej opini na temat Retro Age nie ma co sie przejmowac. Najwazniejsze jest czy ciebie Gimiak strona pasuje oraz co o niej sadza osoby zainteresowane trescia strony. Tez jest wazne dla kogo jest ta strona, czy tylko i wylacznie ma byc dla ciebie, i osob lubujacych w tematach ktore reprezentuje twoja strona oraz dla osob ktore szanuja twoja prace wiedzac jaka to ciezka sprawa,szczegolnie samemu. Czy moze strona dla wszystkich?

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Blackie » 2006-08-11, 07:34

Gimiak: zrobie dzis kilka zdjec i Ci podesle ; )
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Axi0maT » 2006-08-11, 07:53

Co za ... stolec... gowno... kal... typowa strona gdzie kroluje przerost formy nad trescia! Co oni tam takiego maja? Ladny obrazek (ten u gory) na powitanie - zreszta zrobiony w 5 minut w Photoshop'ie albo Corel'u z kilku innych... tylko przenikanie warstw i nic innego. I co jeszcze? Cieniowanie na ramkach? I to by byl powoli koniec... Dobrze Gimiaku ze nie masz ich buttona w swoich linkach bo musialby miec narysowany parujace gowno zeby bylo wiadomo gdzie sie przeniesiesz po kliknieciu... a taki rysunek po prostu zepsulby wizerunek RetroAge :twisted:

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: barman » 2006-08-11, 15:59

Pamietacie Kenzo?? Tego co "splamowal" i nie wiedzial jak :mrgreen: Od lutego trul mi codzinnie ze marzy o DS. Zbieral kase, zbieral. Pytal Was drodzy forumowicze jaka folie kupic, pokrowiec. Do IS pisal ze nie wie jak zarobic na DS.

Teraz tak: Zamowilem Kenzowi DSa. Chlopak sie podjaral, ze w gaciach na bank mokro - mam dowod w archiwum gg*. DS przyszedl i teraz najlepsze. Wczoraj rano dzwoni: "Kiedy moge wpasc po DS?". Wrocilem do domu po 15 a na gg czekala wiadomosc: "Czy ja musze kupic tego DSa, bo juz nie chce" _-_

*Archiwum gg Kenzo do mnie liczy 171 pozycji od 27 czerwca. Z czego ja pierwszy odezwalem sie cztery razy _-_

ODPOWIEDZ