Nadchodzace recenzje

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-06-04, 12:10

W zwiazku z narzekaniem Inlagda na temat serii recenzji Formuly 1 na N64, postanowilem podpytac sie (a moze poradzic), jakiej recenzji gry (gier) spodziewacie sie najbardziej.
Oczywiscie nasze mozliwosci sa ograniczone, ale mozna smialo stwierdzic ze przy dwoch tak ogromnych kolekcjach gier na N64 jakie posiadamy razem z AdamemGilmore jestesmy w stanie spelnic niemal dowolna wasza zachcianke w kwestii N64.
Z innych platform, moge opisac cos na SNES (dzial calkowicie ostatnio przysiadl - widac ze nie ma sie nim kto zajac), lub ewentualnie podjac sie otworzenia nowego dzialu Sega Mega Drive, ktorego wyraznie na RetroAge barkuje. Na GameCube tez moge cos skrobnac, ale mysle ze w chwili obecnej jest duzo stron ktore maja opisy gier na Gacka wiec zajecie sie ta platforma nie jest chyba az tak pilna sprawa.
Zapraszam wszystkich do podzielenia sie swoimi spostrzezeniami i uwagami odnosnie przyszlosci i kierunku jaki maja obrac recenzenci na RetroAge - w koncu to DLA WAS powstaja te opisy :D

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Inlagd sill » 2007-06-04, 12:20

Axi0maT pisze:W zwiazku z narzekaniem Inlagda na temat recenzji serii Formuly 1 na N64
Jak wspomniales o tym, ze masz zamiar recenzowac pilki nozne na N64, to od razu pozalowalem, ze powiedzialem jakiekolwiek zle slowo na formule 1. :P

A skoro juz poruszyles temat SNESa, to ja osobiscie bede zachecal do tego kierunku, bo z tego, co widze, to na retroage.net nie ma ani jednej SNESowej recenzji.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-06-04, 12:26

Inlagd sill pisze: Jak wspomniales o tym, ze masz zamiar recenzowac pilki nozne na N64, to od razu pozalowalem, ze powiedzialem jakiekolwiek zle slowo na formule 1. :P
W takim razie slucham propozycji... co innego proponujesz?
Inlagd sill pisze: z tego, co widze, to na retroage.net nie ma ani jednej SNESowej recenzji.
Zgadza sie... zrobil sie taki cmentarzyk - zdjecia kilku kartow i nic poza tym. Moge podrzucic jeszcze zdjecia ok 30 gier i robic do nich opisy... pytanie tylko czy to jest kierunek ktorego oczekuja odwiedzajacy stronke RetroAge.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Gimiak » 2007-09-07, 10:59

Mam wielka prosbe do uzytkownikow tego forum, otoz skoro "spotykamy" sie tutaj co jakis czas, a Wasze zainteresowania sa m.in. grami chcialbym abyscie wspomogli retroage. Najchetniej przyjmiemy recenzje gier, szczegolnie na NES'a i Super Nes'a, ktorych dzialy sa puste. Wystarczy jedna recenzja od jednego uzytkownika na miesiac i za jakis czas dzialy sie rozwina. Jezeli na liscie nie ma gry, ktora chcialbys / chcialabys opisac, to zrob zdjecie i nam przeslij. Zdaje sobie sprawe, ze wszyscy sa zajeci, lecz moze ktos z odwaznych chcialby poswiecic te kilka minut swojego cennego czasu i przylaczyc sie do projektu retroage. Satysfakcja gwarantowana. :angel:

Ps: Blackie wciaz czekam na recenzje dowolnego Metroida, ktora miales napisac. Hm... to juz ponad rok! Ty leniwcu!
Ps2: Od szanownej kolezanki Ashki tez doczekac sie R-Zone nie moge, a kody VIP do nintendo.jp wyslalem. :P
Ps3: Skoro tak ladnie wychodzi wam komentowanie recenzji, to moze warto sprobowac swoich sil, co? :grin:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-07, 11:09

Napisz wprost o co chodzi... Zrobmy moze jakis nabor na redaktorow do retroage.net
Ostatnio zmieniony 2007-09-07, 11:20 przez Axi0maT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: ashka » 2007-09-07, 11:12

Gimiak pisze:Ps2: Od szanownej kolezanki Ashki tez doczekac sie R-Zone nie moge, a kody VIP do nintendo.jp wyslalem. :P
Juz sie czuje przekupiona, zdjecia zrobilam (to juz ci mowilam), ale recenzja mi slabo wychodzila. Moze ja ja wkleje na forum i razem cos uradzimy?

BTW ja ani (S)NESa nie posiadam - wiec jestem uratowana :D

BTW2 zdjecia mojego Ceramic'a juz DAWNO ci wyslalam i co? I nic. Moj CW juz z toba nie rozmawia. :P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-07, 11:26

ashka pisze:BTW ja ani (S)NESa nie posiadam - wiec jestem uratowana :D
Tu nie chodzi o to czy sie komus od czegos uda wymigac czy nie. Chodzi o ludzi ktorzy chcieli by to wspoltworzyc. Mnie osobiscie dziwi brak ruchu w dzialach PSX i PS2. Te konsole sa ogromnie popularne w Polsce i jakos nie chce mi sie wierzyc ze zaden z ich posiadaczy nie potrafi pisac recenzji. Wiem ze historia retroage ma nalecialosci w kierunku Nintendo, ale jak widac otwieramy sie na inne konsole. Pojawily sie Sega Game Gear, PSX, XBOX, a w ostatnim kwartale dojda jeszcze Sega Master System i Sega Mega Drive. Rozszerzamy dzialalnosc i normalnym jest ze poszukiwani sa redaktorzy ktorzy zajeliby sie tymi nowymi dzialami.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Inlagd sill » 2007-09-07, 11:57

Nie lubie terminu redaktor, zle mi sie kojarzy z pewnym "najwiekszym" serwisem o Nintendo w Polsce, gdzie redaktorow bylo (jest) jest na peczki, a tekstow jak na lekarstwo. :wink:

Ja bym to ujal tak: zadnych zobowiazan i zadnych nadetych panow redaktorow. Jesli lubisz odwiedzac Retro Age i masz konsole lub/i gry o ktorych chcial(a)bys cos napisac, albo podeslac ich zdjecia, to pisz smialo.

Sam obecnie walcze z sesja poprawkowa na uczelni i poprawiam nowe i starsze recenzje na Retro Age (nie tylko nowe powinny byc napisane poprawnie). Zdjec Gimiak dostal ode mnie cala plytke i mam jeszcze sporo tytulow na GBA i DSa do opisania. Mam co robic, zebym tylko jeszcze czasu mial na to wszystko wiecej.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-07, 12:43

Inlagd sill pisze:Nie lubie terminu redaktor, zle mi sie kojarzy z pewnym "najwiekszym" serwisem o Nintendo w Polsce, gdzie redaktorow bylo (jest) jest na peczki, a tekstow jak na lekarstwo. :wink:
No tak... sam sie zastanawialem skad mi przyszedl ten termin do glowy :/
Inlagd sill pisze: Ja bym to ujal tak: zadnych zobowiazan i zadnych nadetych panow redaktorow. Jesli lubisz odwiedzac Retro Age i masz konsole lub/i gry o ktorych chcial(a)bys cos napisac, albo podeslac ich zdjecia, to pisz smialo.
Widac ze nie bez powodu dostales posadke w korekcie :P Ladnie ubrales to w slowa i do tego wiadomo o co chodzi :)
Inlagd sill pisze: Sam obecnie walcze z sesja poprawkowa na uczelni i poprawiam nowe i starsze recenzje na Retro Age
Jak bedziesz mial chwile czasu to i moje mozesz rowniez poprawic :roll:

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: froger3 » 2007-09-07, 12:48

Czy redaktor, cyz rednacz. Mi to nie robi, ale uwazam ze powinna byc jakas podstrona, gdzie widnieja xywy i np. mejle osob odpowiedzialnych za poszczegolne rzeczy w RA.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-07, 12:55

froger3 pisze:Czy redaktor, cyz rednacz. Mi to nie robi, ale uwazam ze powinna byc jakas podstrona, gdzie widnieja xywy i np. mejle osob odpowiedzialnych za poszczegolne rzeczy w RA.
Chlopaki chyba sugeruja ze sklad ekipy retroage jest na tyle plynny ze ciezko byloby wylonic grupe osob odpowiedzialnych konkretnie za cokolwiek:
Inlagd sill pisze:Jesli lubisz odwiedzac Retro Age i masz konsole lub/i gry o ktorych chcial(a)bys cos napisac, albo podeslac ich zdjecia, to pisz smialo.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Inlagd sill » 2007-09-07, 12:58

froger3 pisze:uwazam ze powinna byc jakas podstrona, gdzie widnieja xywy i np. mejle osob odpowiedzialnych za poszczegolne rzeczy w RA.
Rozumiem, ze to sugestia skierowana do Gimiaka.

Ja uwazam, ze wymienienie na jakiejs podstronie kilku osob w niczym serwisowi nie pomoze. Im dluzsza bedzie tez ich lista, tym mniejsza bedzie wartosc znalezienia sie na niej i tym bardziej krzywdzace pominiecie kogos. Poza tym - jak juz zauwazyl Axi0maT - troche sie to kloci z moja wizja aktywnego, ale luznego podejscia do uczestniczenia w serwisie. Nie potrzebuje tez do szczescia ani plakietki redaktor/korektor/ktokolwiek inny, ani nawet spamu po udostepnieniu robotom mojego maila (dla zainteresowanych jest przeciez forum lub/i PW).

Edycja: Jesli Axi0maT lub inne osoby udzielajace sie dla serwisu beda jednak chcialy taki wykaz osob, to ja nie bede oponowal, dla mnie jest to po prostu obojetne. :wink:
Ostatnio zmieniony 2007-09-07, 14:35 przez Inlagd sill, łącznie zmieniany 2 razy.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: froger3 » 2007-09-07, 13:10

to ja polecam dobre konto mejlowe co spam odsysa:)))

OK, widze ze nie przekonam, a szkoda bo nawet Axiomatowi sie ten pomysl spodobal podczas wymiany zdan na PW.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Axi0maT » 2007-09-07, 13:26

froger3 pisze: OK, widze ze nie przekonam, a szkoda bo nawet Axiomatowi sie ten pomysl spodobal podczas wymiany zdan na PW.
Sklad jako taki moglby byc, jednak co do maili to jestem przeciwny takiemu rozwiazaniu. Inlagd ma racje w kwestii spamu. Jesli juz chodzi o kontakt to proponuje rozwiazanie w ktorym to po kliknieciu jakiegos przycisku (lub nicka) nastapiloby przeniesienie na profil danego uzytkownika NA FORUM skad mozna by wyslac pw.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nadchodzace recenzje

Post autor: Gimiak » 2007-09-07, 16:07

ashka pisze:Juz sie czuje przekupiona, zdjecia zrobilam (to juz ci mowilam), ale recenzja mi slabo wychodzila. Moze ja ja wkleje na forum i razem cos uradzimy?
smialo, lepiej tak niz w ogole.
ashka pisze:BTW ja ani (S)NESa nie posiadam - wiec jestem uratowana
To byl tylko przyklad, przeciez za chwile pojawia sie dzialy Xbox, PS, PSP i PS2. I co ty na to? :twisted:
Axi0maT pisze:Pojawily sie Sega Game Gear, PSX, XBOX, a w ostatnim kwartale dojda jeszcze Sega Master System i Sega Mega Drive. Rozszerzamy dzialalnosc i normalnym jest ze poszukiwani sa redaktorzy ktorzy zajeliby sie tymi nowymi dzialam
Nalezy jeszcze wspomniec o dziale Atari, ktory byc moze za niedlugo zapuka do bram retroage. Na razie jest w fazie negocjacyjnej. :P Nie pytajcie bo i tak nie powiem. :angel:
Inlagd sill pisze:Nie lubie terminu redaktor, zle mi sie kojarzy z pewnym "najwiekszym" serwisem o Nintendo w Polsce, gdzie redaktorow bylo (jest) jest na peczki, a tekstow jak na lekarstwo.
Dokladnie, slowo redakcja, to moze za duzo powiedziane - mysle bardziej o wolnej wspolpracy, w miare ochoty i checi, ale co najmniej jeden raz w miesiacu (a to dobre ;) ).
Axi0maT pisze:Sklad jako taki moglby byc, jednak co do maili to jestem przeciwny takiemu rozwiazaniu. Inlagd ma racje w kwestii spamu. Jesli juz chodzi o kontakt to proponuje rozwiazanie w ktorym to po kliknieciu jakiegos przycisku (lub nicka) nastapiloby przeniesienie na profil danego uzytkownika NA FORUM skad mozna by wyslac pw.
Przyznam szczerze, ze jest mi obojetne czy taka lista ma sie pojawic czy nie. Jezeli bedziecie chcieli aby cos takiego zrobic, to oczywiscie zrobie, lecz nie uwazam aby bylo to az tak istotne. Mi anonimowosc absolutnie nie przeszkadza. :angel:

ODPOWIEDZ