Gold Controller

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Gold Controller

Post autor: Gimiak » 2007-05-23, 11:19

Mial byc artykul o piratach ale go nie ma, pojawi sie w niedlugim czasie. Postanowilem troche nadrobic zaleglosci z galeriami i w dniu dzisiejszym podmienie czesc starych zdjec, a takze dodam nowe gry. Zapraszam do zapoznania sie z pierwsza galeria limitowanego zlotego pada do Nintendo 64.

Obrazek
Zapoznaj sie z nowa galeria

Zapomnialem to wczoraj wrzucic. Artykul o piratach nie powstal ze wzgledu na problem z aparatem. Po zmianie na E-500 nie bylem w stanie zrobic takiego zblizenia karta aby bylo to wyrazne ale sie ucze. Postaram sie skonczyc go w tym tygodniu.
Ps: Nie ma ktos zepsutego pada do N64, ktorego moglbym naprawic? Za freqo ofkoz, chce po prostu przetestowac nowy sposob. ;)

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Gold Controller

Post autor: Damjen » 2007-05-23, 11:39

Very nice, nie powiem :D Hm, gdzie znalazles info, ze do pada i konsoli byla dodawana gra Goldeneye 007? Ja znalazlem notki o tym ze gold controller byl czescia zestawu (ze zlota konsola) sprzedawana w USA przez krotki czas w sieci sklepow Toys'R'US. A pozniej pojawil sie tez w "bundlu" konsola plus zwykly pad plus gold controller. O GE 007 nie wiedzialem...
Wyglada fajne ale i tak najbardziej podoba mi sie zwykly, zolty pad :)
Popsutego pada do N64 niestety nie mam, ten ktory naprawilem jakis czas temu wciaz dziala choc wg mnie juz dawno nie powinien :twisted:
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Gold Controller

Post autor: Inlagd sill » 2007-05-23, 12:22

Ciekawe czy szybko sie wyciera ta zlota farba. :twisted:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gold Controller

Post autor: Axi0maT » 2007-05-23, 13:06

Gimiak pisze: Ps: Nie ma ktos zepsutego pada do N64, ktorego moglbym naprawic? Za freqo ofkoz, chce po prostu przetestowac nowy sposob. ;)
Ja mam takich kilka... Wiekszosc podeptanych (po zakrapianych alkoholem imprezach przy N64 :? ) a co za tym idzie, galka analogowa zmiazdzona. Mam tez jednego przy ktorym padl kabel, a sam analog jest w dosc kiepskim stanie (choc grac jeszcze nim mozna). Jakby co to bardzo chetnie zamienie go na uszkodzona karte pamieci do GameCube (wielkosc nieistotna)
Inlagd sill pisze:Ciekawe czy szybko sie wyciera ta zlota farba. :twisted:
Mam pada w kolorze srebrnym (z platinium pack) - odbija otoczenie prawie jak lustro i musze powiedziec ze bardzo szybko zaczal sie scierac i teraz po roku uzywania wyglada dosc paskudnie

ODPOWIEDZ