Problem z obrazem.

ODPOWIEDZ
powstanski
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 1
Rejestracja: 2013-11-19, 11:03

Problem z obrazem.

Post autor: powstanski » 2013-11-19, 11:16

Witam, posiadam kilkuletniego dreamcasta, ktorego postanowiłem w końcu odpalić, podłączyłem go przy pomocy kabla Euro / Scart do swojego Lcd, niestey przesyłany był tylko dźwięk, postanowiłem więc zamówić z allegro drugi kabel Euro / Scart i problem się powtarza, dźwiek jest okej ale zamiast obrazu widnieje tylko czarny ekran - i tu pojawia się moje pytanie po której stronie leży wina ?
Kable raczej odpadają, Może coś z wyjściem Dreamcasta ? Wszystkie złączki przeczyszczałem, nie widać również żadnych uszkodzeń mechanicznych ( konsola jest moja od nowości, ostanie kilka lat przeleżała w mieszkaniu schowana w pufie w mieszkaniu, nie była rzucowa w kąt gdzieś w wilgotnej piwnicy :) Z góry dziękuje za pomoc, bo bardzo chciałbym odpalić w końcu po tylu latach Shenmue :)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Problem z obrazem.

Post autor: Axi0maT » 2013-11-19, 15:08

Jestes pewien ze to ZWYKLY kabel Euro/Scrat? Ja mialem identyczny efekt po podlaczeniu kablem RGB, do TV ktory tego typu sygnalu nie obslugiwal. Moja rada - sprawdz na tym kablu na 2 czy 3 innych telewizorach - u znajomych, rodziny itd. Obstawiam ze to wlasnie TV jest przyczyna problemu a nie konsola, badz kabel.

Awatar użytkownika
tbxx
Administrator serwisu
Administrator serwisu
Posty: 732
Rejestracja: 2007-10-09, 17:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Problem z obrazem.

Post autor: tbxx » 2013-11-19, 15:27

Napisz dokładnie jaki masz model tv.

ODPOWIEDZ