Słów kilka :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zelas12
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 231
Rejestracja: 2011-02-06, 09:41
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

Słów kilka :)

Post autor: Zelas12 » 2012-06-28, 10:19

A więc słów kilka na temat konsoli i gier?
Jak zachęciłbyś przeciętnego Mariana lub Kowalskiego do zakupu konsoli?
Co ma w sobie,jakie gry poleciłbyś na tzw pierwsze granie?
Tutaj jest idealne miejsce aby się wypowiedzieć :)
Kolekszyn:Psx,PS 2,PS 3,C 64,Atari 2600,GBC,SEGA Portable,NES,SNES,N 64

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Słów kilka :)

Post autor: Kurt » 2012-06-28, 10:28

Bezapelacyjnie prawdziwym must have są dwie części gry God of War. Te tytuły, zwłaszcza druga odsłona wciągają przed telewizor jakby bagno, które wchłania wszystko co doń wejdzie.

Świetna, klimatyczna i jakże wspaniała, platformówka Klonoa 2.

Seria Grant Theft Auto.

Różne karaoke itp.

Swego czasu, gdy posiadałem jeszcze Ps2 miałem potężną bibliotekę. Ta konsola zapewniała mi wiele rozrywki.

Jeśli ktoś grał tylko na sprzęcie N, to skok na platformę Sony wyjdzie mu na dobre :)

Awatar użytkownika
after
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 339
Rejestracja: 2012-04-12, 15:24

Re: Słów kilka :)

Post autor: after » 2012-06-28, 11:19

Osobiście polecam jedną z moich ulubionych gier - Gran Turismo 4.
Jak lubisz "realistyczne" wyścigi to polecam, giercyna starczy na baaardzo długo.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Słów kilka :)

Post autor: Axi0maT » 2012-06-28, 14:01

Niedroga konsola, niesamowicie tanie gry, duzy wybor tytulow... Duza dostepnosc akcesoriow i gier w niemal kazdym sklepie czy na targowisku. To w zasadzie niewatpliwe zalety tej konsolki.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Słów kilka :)

Post autor: Kurt » 2012-06-28, 15:44

Wg mnie nówki nie warto kupować. 400 zł, za 12 letni sprzęt :P Tym bardziej, że na allegro do 200 można znaleźć konsolę w idealnym stanie. Gry jak wyżej wspomniał kolega, można znaleźć po przystępnej cenie.

To co mnie ciekawi, czy po wypuszczeniu Ps4, japoński hegamon wstrzyma produkcję popularnej "czarnuli"

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: Słów kilka :)

Post autor: Bodzio » 2012-06-28, 19:26

Ja się wypowiem jako użytkownik PS2 od niedawna. Kiedyś nie było mnie stać po prostu na tę konsolę, a potem miałem przerwę w graniu i dlatego kupiłem ją niedawno. Wiadomo, człowiek nie ma z czymś sentymentu to trochę inaczej podchodzi do danego sprzętu. Na pewno biblioteka gier ogromna i ich ceny wręcz śmieszne więc to duży plus. Jest \ masa pozycji, choć jak dla mnie sporo gier w które grywałem na PSX zostało zabitych na PS2, jak np. Crash. Bez wątpienia godny następca szaraka i jedna z najlepszych konsol choć osobiście bym nigdy nie pozwolił, żeby świat ujrzało takie dziadostwo (jeśli chodzi o obudowę) jak ostatni model PS2. Ten plastik jak dla mnie wygląda jak ze sklepu po 4 złote, ale grunt, że środek działa bez zarzutu, więc się nie czepiam już.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Słów kilka :)

Post autor: kanarekkk » 2012-06-29, 07:34

Bodzio, i taki tez jest ten plastik. Pekajacy, brzydki i dziwnie zlozony :D Jednak srodek o dziwo wytrzymaly ;)
Ja polece ps2(tfu! ;)) ze wzgledu na ceny gier, moze to skloni przecietnego Kowalskiego do kupowania oryginalow ;)
Obrazek

Pat1850
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 98
Rejestracja: 2011-12-27, 23:10

Re: Słów kilka :)

Post autor: Pat1850 » 2012-06-29, 12:12

Ogromna biblioteka gier, łatwa dostępność, na allegro jest po prostu zatrzęsienie gier na PS2. Sprzęt dzisiaj niezwykle tani:) kiedyś na premierze tylko dla elit:p

Q@sor
Sponsor
Sponsor
Posty: 281
Rejestracja: 2006-03-03, 09:30

Re: Słów kilka :)

Post autor: Q@sor » 2012-07-01, 12:52

Pamiętam jak lata temu - tuż po premierze PS2 w Polsce kosztowała ona prawie dwa tysiące złotych. Ostatnio naszła mnie chęć na zakup jakiejś konsolki 6 generacji (ostatecznie wygrał XBox :)) i patrząc się na ceny, które są śmiesznie niskie uważam, że jest to argument zdecydowanie przemawiąjący za zakupem - za 100-150 złotych możemy mieć konsolę z padek, okablowaniem i memorką

kanarekkk pisze: Ja polece ps2(tfu! ;)) ze wzgledu na ceny gier, moze to skloni przecietnego Kowalskiego do kupowania oryginalow ;)
Kanarekkk niestety nie będą. Ostatnio kupowałem znajomemu PS2 - w gry gra okazjonalnie, więc kupuije raz na kilka miesięcy nowy tytuł. Oczywiście uświadomiłem mu ile kosztują przeciętne pozycje na ps2, jednak pierwsze pytanie standardowo brzmiało - jak ją przerobić?

Przeglądając aukcje z Xbox360, czy też Wii widać, że większość z nich jest przerobiona. Nie wiem jak w innych krajach ale w Polsce piractwo to hmmmm... forma lansu? Typu - jestem cwaniak i gram za darmo, a ty frajerze płać za oryginały? Cena danej gry za bardzo nie gra w tym przypadku roli. Kij z tym, że taki "gracz" pogra w dany tytuł kilkanaście minut po czym wrzuci w czytnik konsoli coś innego - tytuł mu się znudzi, bądź też przerośnie jego zdolności intelektualne? - ściągnie sobie inny w końcu to nic nie kosztuje....

ODPOWIEDZ