Gry z PSN

ODPOWIEDZ
Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Gry z PSN

Post autor: Ukukuki » 2009-07-21, 21:20

Co sądzicie o pełnych wersjach gier z PSN? Mi osobiście wydawanie kasy na nie do szczęścia nie jest potrzebne z drobnymi wyjątkami (Battlefield 1943, Wipeout HD czy gry z PSXa). Miło będzie jeśli napotkacie jakiś ciekawy tytuł i go krótko przedstawicie. Ja zacznę zwłaszcza ,że po poprzednim użytkowniku trochę ich mam. Na początek 3 tytuły.


Super Stardus HD- Moim zdaniem najlepszy tytuł z PSN który posiadam. Sterujemy stateczkiem kosmicznym chroniąc planetę przed zbliżającymi się asteroidami które mogą być zbudowane ze złota, lodu i kamienia. Dla każdego typu mamy odpowiednią broń co daje nam niezbyt imponującą liczbę zabawek do destrukcji. Do tego zbieramy jeszcze dopałki poprawiające skuteczność broni, bomby które niszczą wszystko w promieniu rażenia czy tarczę która ochroni nas przed jednym zderzeniem lub pociskiem. Oprócz asteroid zagrożenie stanowią wszelkiego rodzaju statki czy robactwo. Planet do obrony jest 5, na każdej z nich walka końcowa polega na pokonaniu bosa. Występuje szczątkowa fabuła ale logiczne jest ,że w tej grze liczą się tylko punkty. Google pokazuje ,że fani Amigi powinni znać ten tytuł jak i studio developerskie Housemarque.
Obrazek


Linger In Shadows- Demo pokazujące możliwości sprzętu jak i twórców. Warto się zainteresować choćby z tego względu ,że produkcji naszych rodaków. Nie jest jakoś specjalnie imponujące jeśli chodzi oprawę ale jeśli wziąć pod uwagę jak jest to niszowy produkt jest naprawdę bardzo dobrze. Jest też „tryb gry” ale co tu dużo mówić słaby. Tę produkcję można zobaczyć za darmo w sieci ale demo powinno się oglądać liczone w czasie rzeczywistym. Ciekawe wykonanie polecam.
Obrazek


Prince of Persia Classic- klasyk wydany w nowej oprawie w stylu Sands of Time. Co tu dużo pisać warto zapoznać się bliżej.


Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gry z PSN

Post autor: Axi0maT » 2009-07-22, 06:30

Zdecydowanie polecam Super Stardust HD. Pierwowzor wydany na Amidze jest chyba do dzis moja ulubiona gierka. Wersja na PS3 z tego co widzialem zbyt wiele jej nie ustepuje, a dodatkowo oferuje mnostwo graficznych wodotryskow. Moim skromnym zdaniem nawet jesli kosztowalaby 10 razy tyle co teraz (wiem ze ostatnio po 2 Euro byla) to i tak warto bylby w nia zainwestowac bo gierka dostarcza naprawde mnostwo zabawy na dlugie godziny.

Awatar użytkownika
Meanthord
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 153
Rejestracja: 2007-08-20, 21:13

Re: Gry z PSN

Post autor: Meanthord » 2009-07-27, 08:42

Ja polecam Zume. Bardzo przyjemna gra logiczno-zrecznosciowa znana wczesniej z PC. Wciaga jak bagno, a tutaj link do gameplaya: http://www.youtube.com/watch?v=enixXnYJjwM
Jak dla mnie gra warta kazdej wydanej nan zlotowki :).

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Gry z PSN

Post autor: Ukukuki » 2009-07-27, 17:12

W Zume grałem na klocku bardzo podobne do Luxor (albo Luxor do Zumy;P) jeśli ktoś lubi tego typu gry to zakup na pewno będzie należał do udanych .
Famicom!

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2741
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Gry z PSN

Post autor: kolo » 2012-06-07, 18:25

Scott Pilgrim vs The World: The Game
Co tu dużo gadać, klasyczny beat-em-up w co-opie wykonany w świetnym stylu. Ładna, rysunkowa, rozpikselowana grafika, dużo ciosów, masa wrogów, sporo dodatków (prosty system doświadczenia, bronie, power upy), współpraca do 4 graczy przy jednej konsoli i jaja jak berety.
Wielu ludzi uważa brak online za wadę, ja uważam za zaletę - nie ma to jak zdzielić kumpla siedzącego obok bo pozwolił nam zginąć.

Demko zawiera pierwszy rozdział i w zasadzie nie ma tam zbyt dużo ograniczeń - warto sprawę obadać bo gra wciąga jak za starych dobrych czasów.

Obrazek
Sega, Sega über alles
Obrazek

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Gry z PSN

Post autor: hat » 2012-06-08, 12:15

Dla mnie numer jeden z małych gier na PSN to Dead Nation. Świetna rozwałka z zombiakami, zwłaszcza w kooperacji wymiata.
Zresztą ostatnio prawie nie gram w gry pudełkowe, nawet duże tytuły kupuje na PSN. Ostatnio Deus Ex HR razem z DLC w wersji polskiej za marne 89 zł, Kane&Lynch 2 za 54 zł, Dead Space 2 za 89 zł czy Darsiders za 39 zł. Dzielone na pół wychodzą śmieszne sumy zwłaszcza że tytuły to zacne :smile:
Obrazek

ODPOWIEDZ