Burnout 3: Takedown

ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Burnout 3: Takedown

Post autor: ramzes64 » 2008-06-25, 22:25

Odpalilem dzis nowo zakupiona gre na XBOXa - Burnout 3: Takedown - i musze powiedziec ze jesyem pod wrazeniem ;) - to moj pierwszy burnout w jakiego gram i jest rewelacyjny.

Ta agresja ;) - chec przypier******* (przypierdzielenia) w samochod jadacy przedemna istna rozkosz - przez chwile nawet myslalem, ze przez kilka godzin po grze nie powinienem wsiadac za kierownice prawdziwego smaochodu, bo chyba bym sie nie opanowal i zdjal kogos na ulicy ;) - rewelacyjna gra

* mowilem, ze pierwsza gra na XBoxa to bedzie Conker - mylilem sie - jest to Burnout 3: Takedown

P.S. jak wygladaja starsze wersje, czesc pierwsza i druga, duze sa roznice? Gorsze? wg gamespot - wlasnie takedawn jest najlepszy, ma najzywsza ocene z Burnout'ow

P.S. 2 - gra jest ladna, kraksy sa swietne - kurde, jesli przyjdzie mi kiedys posiadac X360 - to Burnout Paradise bedzie koniecznoscia.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: Rondel Spears » 2008-06-25, 23:33

Pierwszy Burnout jest sredni, ot ciekawa scigalka. Burnout 2 jest znakomity, stonowane kolory, swietny model jazdy, dosyc trudna gra. Takedown bardziej kolorowy, wprowadza to dzieki czemu ta czesc lubie najbardziej - takedowny ;P (moj rekord to 87). W Revenge oraz Dominator nie gralem. Paradise jest gorszy niz druga i trzecia czesc. Za nisko osadzona kamera, otwarte miasto. To nie to.
Blah, blah, blah :/

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: ramzes64 » 2008-06-26, 07:12

czyli mam najlepszego burnout'a i na nim powinienem poprzestac ;) - aby czuc ze gra jest wypasiona ;)

zastanawialem sie nad zakupem pierwszego burnouta na GC, ale samochody wygladaja srednio, jak w nfsie jakims z przed lat (bo gra tez jst z przed lat) - a tu Takedown, graficznie mi sie bardzo podoba, zwolnienia, te kraksy, iskry i inne - fajna sprawa i ciekawa gra - czasem po fajnej kraksie sie zastanawiam i ciesze robiac banana - "jak oni ta gre zrobili", toz too nie wysigi, a symulator kraks i w zwolnionym czasie mozna jeszcze lekko sterowac wrakiem lecacym w powietrzu aby jeszcze w kogos przypierdzielic
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: Axi0maT » 2008-06-26, 09:57

Ja gralem w Burnout Dominator na PS2 i musze powiedziec ze bardzo spodobala mi sie grafika, a w szczegolnosci wybuchy. Bylem pod wrazeniem ze developerzy tyle wycisneli z czarnuli.
ramzes64 pisze:przez chwile nawet myslalem, ze przez kilka godzin po grze nie powinienem wsiadac za kierownice prawdziwego smaochodu, bo chyba bym sie nie opanowal i zdjal kogos na ulicy ;)
To nie tylko twoje odczucia. Ja tez mialem takie odczucia, a moi znajomi potwierdzili ze podobnie sie czuja po grze w Burnouta.
ramzes64 pisze:zastanawialem sie nad zakupem pierwszego burnouta na GC, ale samochody wygladaja srednio
oba Burnoty na GameCube sa piekielnie drogie. Tak jak sam zauwazyles jedynka nienajlepiej wyglada. Wyglada to jakby samochody byly plastikowe. Druga czesc zdecydowanie lepsza, ale za to piekielnie trudno dostepna, przynajmniej na rodzimym allegro.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: soberpl » 2008-06-26, 11:34

Potwierdzam wszystko co zostalo tu napisane. Gralem w 3 i 4 czesc na Xboxie (tym pierwszym) i musze przyznac, ze gra zrobila na mnie piorunujace wrazenie. Od razu na mysl przyszla seria Destruction Derby :) Jedne z lepszych wyscigow-demolek jakie powstaly.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: Gimiak » 2008-06-26, 12:38

Gralem w 3 czesci, nuda. Tyle wam powiem. :P Graficznie i muzycznie robi wrazenie, ale sama gra dziwna.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: ramzes64 » 2008-06-26, 17:26

Wlasnie gra jest swietna, to nie zwykle NFS i zabawa w tuning - dla mnie przynajmniej to jakas KONKRETNA odmiana jesli chodzi o gatunek scigalek - COs NOWEGO i bardzo mi sie podoba.

Nie powiem, gra ma kopa.
Zrobila na mnie takie wrazenie - myslalem ze to wyscigi i tam jakies kraksy, a tu chodzi o zdejmowanie przeciwnikow z drogi - MOCNE - i odmienne niz zwykle

Podobne wrazenie mialem przy Metroid Prime - myslalme ze to shoter, a bylo cos calkiem INNEGO i do tego PIEKNEGO (wizualnie i audio)

Bournout 3 takedown - tez bardzo mi sie podoba, pod wzgledem grafiki i muzyki - a myslalem ze XBOX to taki sobie sprzet, nic ciekawego nie widzialem na nim, jakas FORZA albo COLIN, ktore odrazu odlozylem, ale BOURNOUT 3 Takedown - siedzi w iKs Boksie i sie krei - ide pograc ;)

* a wlozylem gre tylko dla sprawdzenia czy dziala, a powiem ze dziala wysmienicie i przestac nie moze
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: Rondel Spears » 2008-06-26, 17:34

Gimiak jezdzi autem tak ostro, ze dla niego nawet Burnout jest powolny i nudny :P.
Blah, blah, blah :/

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: ramzes64 » 2008-06-26, 20:07

Kurde no, teraz sobie gralem i po takedown'ie zwalnialem i znow czekalem na typa aby znow mu zrobic takedown'a ;) - no nie powiem - w ta gre gra sie z zacisnietymi zebami gdy chce sie zasadzic piekne przypierd(zielenie)

To jest normalnie spelnienie kierowcy - jak rok rozwozilem pizze, to cholerka, ile razy chcialo sie przypierd(dzielic) takiemu w dupe

miooooooooooodzio ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: soberpl » 2008-06-26, 21:47

ramzes64 pisze:To jest normalnie spelnienie kierowcy - jak rok rozwozilem pizze, to cholerka, ile razy chcialo sie przypierd(dzielic) takiemu w dupe

miooooooooooodzio ;)
Przerazasz mnie... mi to blizej do GTA zeby komus napierd*lic. Samochodu zawsze mi szkoda :P

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: ramzes64 » 2008-06-26, 22:08

Ty w sumie to dobrze, ze nie wygralem tego Crazy taxi, ktore ty wygrales - bo ten Burnout to sWIETNY ZAKUP - chociaz Crazy Taxi tez by czyms innym, odmiennym bylo

* ogladalem dzis filmiki i porownywalem sobie czesc pierwsza i druga no i w sumie zostane chyba tylko przy tym burnoucie, pierwsza czesc np ma zamalo detali, trasy wydaja sie takie puste - a tu ta gra pozwolila mi tego XBOXa poczuc ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Burnout 3: Takedown

Post autor: ramzes64 » 2008-07-01, 22:36

"bawilem sie gra" - nagralem kilka filmikow, no ale niestety slaba jakosc - YouTube tak znieksztalcil ;/

Burning Lap - w okreslonym limiecie czasu musimy dojechac do lini mety - fajnie zapierdziela sie pod prad na autostradzie miedzy pojazdami jadacymi w moim kierunky - MIODZIO - NFS:U2 mial ten element, ale tu to jest konieczne!
http://pl.youtube.com/watch?v=o05Dwj9FuM4
http://pl.youtube.com/watch?v=qPIb-b8zvyI - F1 czasem ciezko sie steruja na kretych trasach, ale jak opanujemy formule - to naprawde jest SUPER SZYBKO - predkosc sie czuje

Face-Off - scigamy sie z jednym przeciwnikiem no i musimy dojechac do mety pierwsi - jazda oczywiscie jest agresywna - bateria mi tu wysiadla wiec nie bedzie widac mojego zwyciestwa ;) - ale po pokonaniu rywala otrzymalem jego samochod - fajny czarny, z pomaranczowymi plomieniami, zwrotny no i szybki - i super wyglada (szkoda ze ta jakos taka, bo gra jest piekna. Pozniej fajna szeroka autrostrada
http://pl.youtube.com/watch?v=3SxxZDcu87g

Road Rage - jednen z fajniejszych wysigow - w trybie "kariery" mamy niestety okreslony limit czasu na rozwalenie, zdjecie innych z drgi - tylko samochody z niebieska sygnaturka na gorze, inne nalezy omijac - ostra walka - trzeba zrobic jak najwiecej Takedown'ow - jesli rozwalimy samochod to szybciej konczy sie zabawa. Ja tu jezdze z zacisnietymi zebami ;) - tu sie robi "z bara" samochodami :angel:
http://pl.youtube.com/watch?v=c7ZpCaWo4LE

CRASH - tworzymy punktowane kraksy - ciekawe dosyc, proste odcinki, musimy jak najbardziej zdemolowac i zebrac jak najwiecej punktow
http://pl.youtube.com/watch?v=H0UsA7DHkZA
http://pl.youtube.com/watch?v=GgCsWBzipZI
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ