Prawda ? :|

Awatar użytkownika
Bystry
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 20
Rejestracja: 2006-06-27, 15:07
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Prawda ? :|

Post autor: Bystry » 2006-07-02, 22:17

Gimiak pisze:Heh... no to juz jest po prostu przekret. Nie ma to jak oszczednosci. :)
Na takim przekrecie skorzystali by gracze bo pewnie konsole byly by tansze.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Prawda ? :|

Post autor: Inlagd sill » 2006-07-03, 06:00

Bystry pisze:
Gimiak pisze:Heh... no to juz jest po prostu przekret. Nie ma to jak oszczednosci. :)
Na takim przekrecie skorzystali by gracze bo pewnie konsole byly by tansze.
Nie skorzystaliby gracze, bo proces ktory Sony przegralo dotyczyl PS2. Liczono wiec tylko i wylacznie na zwrot podatku i zysk dla firmy.

W przypadku PS3 nikt nie zapowiada obnizenia cen. No chyba, ze obecne ceny JUZ zakladaja, ze PS3 to komputer i mniejsze koszty zw. z podatkami. Co byloby dopiero ciekawe biorac pod uwage to, ze cena PS3 i tak jest astronomiczna, a z PS2 Sony proces przegralo.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Prawda ? :|

Post autor: froger3 » 2006-07-03, 11:39

W przypadku PS3 nikt nie zapowiada obnizenia cen.
:shock: KAZda praktycznie kosnola po jakims czasie musi miec obnizona cene. Pierwsza obnizke ceny PS3 przewiduje na czerwiec przyszlego roku.
Panowie spokojnie przeciez nie mozemy oceniac konsolki po tym jaka firma ja wyprodukowala ! Ze Microsoft kojazy sie nam z kompami to nieoznacza ze X Box to w 100 % komp. Pewnie macie mnie ochotke owalic ze Ja mam X Boxa i tak go bronie ale moze sprubojecie mnie zrozumiec. Ja tagze posiadalem Ninja Gaiden i z reka na sercu moge stwierdzic ze ta gra jest doskonala! Tak samo jak Zelda na Gaclawa. Mysle ze nieslusznie zwymyslaliscie X Boxa od " kompof "
NG z tego co slyszalam faktycznie daje rade, ale jedna gra wiosny nie czyni. Dla mnie Xklocek nawet wizualnie sie z kompem kojarzy. Ogolnie IMHO nietrafiona konsola, ale z kasa pana Gatesa moze jeszcze uda sie z niej cos wyciagnac dobrego:)

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Prawda ? :|

Post autor: Inlagd sill » 2006-07-03, 14:12

froger3 pisze:
W przypadku PS3 nikt nie zapowiada obnizenia cen.
:shock: KAZda praktycznie kosnola po jakims czasie musi miec obnizona cene. Pierwsza obnizke ceny PS3 przewiduje na czerwiec przyszlego roku.
Mialem na mysli obnizke zw. z tym, ze PS3 moze byc oblozona nizszym podatkiem, a nie obnizke w ogole.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Mr Shadov
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 139
Rejestracja: 2006-04-01, 23:57
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Prawda ? :|

Post autor: Mr Shadov » 2006-07-16, 07:36

froger3 pisze:NG z tego co slyszalam faktycznie daje rade, ale jedna gra wiosny nie czyni. Dla mnie Xklocek nawet wizualnie sie z kompem kojarzy. Ogolnie IMHO nietrafiona konsola, ale z kasa pana Gatesa moze jeszcze uda sie z niej cos wyciagnac dobrego:)
z x kloca juz nic nie bedzie bo zdycha smiercia naturalna (ostatnia gra na jaka warto czekac to PainKiller) ale patrzac po tym co dzieje sie z 360tka to widac ze microsoft wyciaga wnioski i przechodzi do ostrej ofensywy. W Japoni i tak sie nie sprzeda (to juz aksjomat) ale w stanach moze naprawde ostro powalczyc o pierwsze miejsce. Sony mam teraz solidna konkurencje i ich dominacja nie jest taka oczywista.
You can trip on my synthesizer
Electronic world for every boy and every girl

Awatar użytkownika
Darkman404
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 2
Rejestracja: 2009-05-11, 20:06
Lokalizacja: Zamość

HEH??

Post autor: Darkman404 » 2009-05-11, 20:14

Moi drodzy konsolowcy, bracia i siostry w graniu. JA MAM XBOXA!!! i nagrałem się na prawie wszystkich dotychczasowych konsolach (oprócz wii, philipsa i GC bodajże) i powiem wam jedno: do x'a mam 20 gier w chwili obecnej (oryginały) mam wersję crystal, gram obecnie w zemstę sithów, wczytuje szybciej niż ps2, grafa ładniejsza, można słuchać muzyki z hdd, tylko na x'a jest DOA3, HALO, DOOM3 !! ja jestem zadowolniony... spoko maroko!
DarQhan The DarkSider of The Dark Side : Pegasus, PSX, XBOX... no i PC ;)

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Prawda ? :|

Post autor: Ukukuki » 2009-05-11, 20:28

Halo i Doom 3 są również na PC , znając życie jeśli ta "zemsta sithów" wyszła na PC to wczytuje się szybciej na komputerze :P .
Ostatnio zmieniony 2009-05-11, 20:30 przez Ukukuki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Prawda ? :|

Post autor: Axi0maT » 2009-05-11, 20:30

Ukukuki, ale z ciebie "komputerowiec" :P Daj ludziom spokojnie na konsolkach pograc. Jakbym mial bronic kolegi to krzykne ze na XBOXie nie trzeba instalowac - wkladasz plytke i grasz :P

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Prawda ? :|

Post autor: Ukukuki » 2009-05-11, 20:31

Ja tam nigdy nie rozgraniczam się na komputery i konsole gdy mówimy o grach :wink: .
Famicom!

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Prawda ? :|

Post autor: Spyro1993 » 2009-05-11, 20:33

Ukukuki pisze:Ja tam nigdy nie rozgraniczam się na komputery i konsole gdy mówimy o grach :wink: .
Też tak mam, ale w niektóre gry źle się gra na PC, a w inne na konsoli (np. RTS-y są idealnie stworzone na pecety - przynajmniej z moich doświadczeń). :wink:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Prawda ? :|

Post autor: Axi0maT » 2009-05-11, 20:41

Nieraz sie spalilem na PeCetowych konwersjach. Poza tym co to za przyjemnosc... siedziec przed monitorem X cali kiedy ma sie TV 2*X cali i mozna pograc w to samo wygodnie w fotelu bez garbienia sie przy klawiaturze. Inna kwestia ze ja osobiscie jakos inaczej odbieram gry na konsolach. Przypomina mi sie sytuacja kiedy kupilem sobie Prince of Persia Sands of Time na PC. pogralem moze ze 20 minut... no po prostu kiepscizna. Kompletnie mnie odrzucilo. Pozbylem sie gierki bardzo szybko. Kilka lat pozniej kiedy mialem juz Gacka trafila sie okazja i kupilem ta sama gre wlasnie na GameCube za przyslowiowy bezcen. Gierka niby ta sama ale od razu mnie powalila na kolana - gralem przez kilka dni jak opetany az ja ukonczylem. Coz poradzic... ta wersja na GC w przeciwienstwie do komputerowej cos w sobie jednak ma.

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: Prawda ? :|

Post autor: kon » 2009-05-11, 20:46

sands of time na gcna to jedna z lepszych gier w ogole. wyglada lepiej niz na kompie, sterowanie (zreszta jak we wszystkie gry na gcna) kopie dupe.
sa gry na konsole i sa gry na pcta, konwersje stricte konsolowych tytulow to tak tylko na otarcie lez pctowcom. grac sie w to w wiekszosci przypadkow nie da.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Prawda ? :|

Post autor: Ukukuki » 2009-05-11, 20:49

Spyro1993 pisze:Też tak mam, ale w niektóre gry źle się gra na PC, a w inne na konsoli (np. RTS-y są idealnie stworzone na pecety - przynajmniej z moich doświadczeń).
Tylko nie mów ,że Ci klawiatura nie pasuje :wink: . Na kompa można kupić dosyć tanio w miare dobre pady, jak nie można od 360 bezproblemowo podpiąć wystarczy tylko oficialne sterowniki z internetu ściągnąć. Tak samo do TV podpiąć komputer to nie problem, w zestawie dostajemy pare kabli przynajmniej 2-3 z nich można podpiąć PC z TV.
Oczywiście osobiście wole konsole brak systemu operacyjnego, brak wymagań sprzętowych, brak instalacji (jeszcze troche i papa natychmiastowe granie). co by nie mówić granice się niestety powoli zacierają między konsolami a komputerami.

Dziwi mnie wasza postawa przytaczacie garby, małe ekraniki, klawiatury a te problemy to dzisiaj nie problem. Pomijacie częste dziwne nierozwiązane zagadki z błędami (czemu to nie działa?), wymagania czy instalacje a wychodzicie z argumentem ,że przy biurku trzeba siedzieć :angel: .

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Prawda ? :|

Post autor: Axi0maT » 2009-05-11, 20:55

Ukukuki pisze:Tylko nie mów ,że Ci klawiatura nie pasuje :wink: .
Klawiatura mi nie pasuje :)
Ukukuki pisze:Tak samo do TV podpiąć komputer to nie problem, w zestawie dostajemy pare kabli przynajmniej 2-3 z nich można podpiąć PC z TV.
No tak sie sklada ze pomiedzy kompem (w innym pokoju), a TV w salonie jest ponad 12 metrow... jeszcze jak zaczne rozwieszac tu jakies okablowanie to od razu dostane od kobiety nakaz eksmisji.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Prawda ? :|

Post autor: Ukukuki » 2009-05-11, 20:58

Musisz być twardy i nieugięty a napewno się zgodzi :grin: .
Famicom!

ODPOWIEDZ