NES Champions League

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

NES Champions League

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2006-12-27, 22:32

Obrazek

Stan sie czescia najwiekszego w Polsce, interaktywnego turnieju fanow gier NES. Rozbij rywali i stan sie bezsprzecznym wladca polskiej sceny NES... pokaz ze to Ty jestes tutaj PRIMEM. Zaprasza www.nes.e9.pl.


Szlachetni ludzie, zuro i Qurek, w wakacje nawiazywali kontakty z zagranicznymi stronami na temat NES'a. Organizowali jakis tajny projekt, o ktorym cos wiecej wiedziala tylko redakcja (ze to tajny projekt i jest w powijkach). Redakcja www.nes.e9.pl , bo to my organizujemy NCL.
Nie dawno podjalem sie reklamy tego projektu, gdy juz byl prawie gotowy. Nagly brak czasu, spowodowany przez wypadki losowe sprawil, ze reklamuje dopiero teraz...pare dni przed startem. NES Champions League ma wystartowac bowiem 1 stycznia. Ale zainteresowanie znikome, mimo pozyskania patronatu najwiekszej gazety konsolowej w Polsce (i reklamy w niej - PSXExtreme #113, str. 101) przyniosla niewielkie efekty. Wlasciwie pojawil sie na forum jeden czlowiek zainteresowany, dzis do zura ponoc napisalo zainteresowanych dwoch. Zmusilo nas to do zmienienia formy turnieju na bardziej przystepny. Wczesniej byl druzynowy, dzisiaj zmienilismy go na turniej 'single player'. Bedziemy na poczatku grac w Contre, tam grajacy beda nabijac jak najwiekszy score. Bedzie to obserwowac komisja sedziowska oraz zainteresowani zawodnicy. Kto zdobedzie najwiekszy wynik, ten moze wybrac nastepna gre do potyczek. Kazda ma swoj regulamin spowodowany zaleznosciami jakie w niej panuja. Na przyklad przy Contrze nie korzystamy z continue, itp.
Uprzedzajac pytania, nagrody materialnej dla zwyciezcy nie ma. Nie wykluczamy nastepnych edycji, wtedy moze bedzie cos wartosciowego dla NES'owicza. Powiedzmy Contra/Super C/Final Fantasy? Poki co to marzenia. Zreszta, sadze, ze w takim srodowisku, przy takim turnieju, nie potrzeba nagrod.

Ukrucajac :
- http://www.nesforum.e9.pl/index.php?showforum=22 < to link do podforum przeznaczonego dla NES Champions League. Regulamin i zasady wytlumaczone szczegolowo znajdziecie w temacie "Kuchnia NES Champions League".
- gramy na emulatorze...niestety. Ale poki co nie ma innego wyjscia...
- grac bedziemy na serwerze udostepnionym przez jednego z forumowiczow, dzieki ZnAL. Z tego co wiem, ZERO lagow, ping 22 [to chyba dobrze, cokolwiek to jest].
- nagroda jest wieczna chwala.

To tyle w skrocie. Czekam na wasz odzew, piszcie swoje pytania, na wszystkie odpowiem.
gg: 6608705 ; mail: mieteg@gmail.com .
Endzoj!

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: barman » 2006-12-27, 23:33

Set wroci to pomoze - uruchomi "kontakty" na GO no i sam wezmie udzial. A Dzujo sie zglosil?

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: NES Champions League

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2006-12-27, 23:43

Dzujo...byloby lajtowo, napisalem do niego mail'a o tym, jak sie zmienilo NCL. Zazartowalem wlasnie na temat jego udzialu w turnieju, ciekaw jestem jak zareaguje.
Na GO przed chwila napisalem temat. Moze przez te reklame chociaz pare osob z roznych for sie zainteresuje...byloby milo. Najbardziej licze wlasnie na te, na ktorym teraz pisze :) .

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: mog123 » 2006-12-28, 02:23

czyli kazy kto chce wziac w tym udzial, musi miec "swoja kontre" lub inna gre ktora bedzie w NCL?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: Axi0maT » 2006-12-28, 08:02

Pomysl fajny... szkoda tylko ze wybor gry nie najlepszy.. mozna w nia grac w nieskonczonosc bo jest banalnie prosta. Ja nie chwalac sie przechodze cala gre bez straty ani jednego zycia... po prostu po tym jak w moje lapki wpadnie laser to nie ma silnych... przeszedlem ta gre ze 3-4 razy w kolko, az mi sie znudzila i wylaczylem... nie pamietam ile mialem zyc, ale cos ponad 10 napewno :twisted: Wybierzcie cos co w pewnym momencie jest trudne i mozna zaliczyc wpadke... Contra do tych gier nie nalezy...

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: NES Champions League

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2006-12-28, 18:44

Wystap Axiomat, zmierz sie z setezer'em. Na nastepna gre wybierz Super C, raczej trudniejsza :) . Padlo na Contre, poniewaz to gra kultowa i wrecz wizytowka NES'a. Rownie dobrze mogloby byc to SMB., ale nie wiem czy bylby to dobry wybor.
Poziom trudnosci bedzie sie powoli zwiekszal - jestem pewien, ze kazdy uczestnik ma swoja ulubione gry, to oczywiste. Bedzie staral sie wybrac najtrudniejsza w ktorej sam jest najlepszy. Badz taka znalezc...

mog : emu + Contra jest do sciagniecia w temacie "Kuchnia NES Champions League", drugi post, jest tam regulamin i wszystko co potrzebne do gry.

Dzis doszlo dwoch nowych uczestnikow! Reklama na forach internetowych pomogla...No i ramka w PE. Wszystko sie zaczyna ukladac, zajebioza :o !

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: mog123 » 2006-12-28, 22:28

ale chodzi mi o to,ze romy sa nielegalne dziadu ;<

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: Axi0maT » 2006-12-29, 07:58

Oldschoolowy dziad pisze:Wystap Axiomat, zmierz sie z setezer'em.
Niestety czas (konkretnie godziny) mi nieodpowiada. Korzystam z netu tylko w pracy :(
Oldschoolowy dziad pisze:Padlo na Contre, poniewaz to gra kultowa i wrecz wizytowka NES'a.
Mysle ze Tetris (a jeszcze lepiej Tetris2) bylby niezlym wyborem... choc to z pewnoscia nie jest wizytowka NESa :roll:

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: NES Champions League

Post autor: Inlagd sill » 2006-12-29, 09:39

mog123 pisze:ale chodzi mi o to,ze romy sa nielegalne dziadu ;<
Z jednej strony masz racje, a z drugiej strony uczestnictwo w tym podobnych turniejach nie wymaga od ich uczestnikow posiadania wlasnej kopii gry.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: mog123 » 2006-12-29, 10:04

dokladnie, bo to organizacja musi ja kazdemu dostarczyc, a musi to wszystko zrobic legalnie.

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: setezer » 2006-12-29, 11:19

Tak sie sklada, ze mam oryginalna dyskietke z Contra, chyba jako jedyny z uczestnikow tego turnieju (ciezko z dostepnoscia). Turniej jest "oficjalny", nie popiera piractwa - czyli jako jedyny moge wziac udzial? Wygralem?!?

Gdy tylko uruchomie stacjonarny komputer pomoge troche w rozreklamowaniu tego turnieju, pewnie stam tez wezme udzial (jak nie, jak tak).

Hehe, turniej w FF - wspaniale - pamietasz dziadu jak na forum chcialem by ludzie grali druzyna skladajaca sie z 4 bialych magow?

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: mog123 » 2006-12-29, 12:30

tylko chce was ostrzec, a takze to PSXExtreme, bo popieranie piractwa, a samo piractwo, jest nielegalne. I u kazdego gracza powinna byc oryginalna kopia gry w ktora beda turnieje.
I co z tego ze ciezko z dostepnoscia? Legalnosc musi byc

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: Axi0maT » 2006-12-29, 13:24

To jest turniej. Oryginal musi byc tam gdzie jest utuchamiany. A ze kozysta z tego kazdy po koleji to chyba niczemu nie szkodzi prawda? W danech chwili uzytkuje to tylko jedna osoba (tak przynajmniej zrozumialem).
Jak np. na targach, czy kazdy kto chce sobie pograc na nowej gerce musi miec nowy oryginal jak podchodzi do sprzetu?

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: mog123 » 2006-12-29, 14:45

Oryginal musi byc zapewniony na kazdy komputer z ktorego bedzie korzystal uczestnik.


Jesli tego nie bedzie, to turniej ma charakter nielegalny, i patronat turnieju moze ostro sie po tym przejechac.

Ba. nie tylko patronat, ale kazdy uczestnik ktory wezmie w tym udzial.

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: NES Champions League

Post autor: barman » 2006-12-29, 18:27

Byc moze plote ale czy do pelni legalnosci nie wystarczyl by 168in1. 90% Polakow gralo w Contre na Pegazusie a nikt ich za piractwo nie karal.

ODPOWIEDZ