Snes japonski czy europejski?(Zakup)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8542
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Snes japonski czy europejski?(Zakup)

Post autor: Axi0maT » 2008-09-02, 07:55

mog123 pisze: I ladnie kurz zbieraja:)
Nie mniej niz wersja bez pudelek ;)
mog123 pisze: nie powiem, bez pudelek nie chcialbym tego zbierac, ale z pudelkami to tylko miejsce zajmuje itp :p
No wlasnie... te pudelka to spory problem.. mam juz tego dwie szafy i nie mam gdzie tego upakowywac :yell:

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Snes japonski czy europejski?(Zakup)

Post autor: artemis » 2008-09-02, 08:19

Ja ostatnio stwierdzilem jednak ze pudelko jest jednak wazne dla mnie :smile:. Lubie sobie ogladac to co mam i pudelko dla mnie to pol sukcesu. Nie mam czasu spedzac zwykle po pare godzin dziennie przed TV i to czy bede mial wiecej gier czy mnie to widac tylko w liczbach bo i tak gier mam tyle ze starczyloby mi do konca roku..... a nadal poluje na nastepne :P . problemem sa tylko te nieszczesne niemieckie na allegro... od biedy moga byc chociaz wiadomo ze lepsze 3XA. Pod koniec roku zaloze se pewnie konto na ebayu chociaz tak naprawde na allegro tez jest sporo.... Kupuje ktos np. na ebay.co.uk? oplacalne? bo slyszalem juz ze ze Stanow to sie oplaca.... a jestem ciekaw czy doliczajac koszty przesylki od Angolow tez sie oplaca..?

a ze na razie nie mam tego duzo to i z szafy nie wylatuja jeszcze :P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8542
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Snes japonski czy europejski?(Zakup)

Post autor: Axi0maT » 2008-09-02, 09:27

artemis pisze:gier mam tyle ze starczyloby mi do konca roku..... a nadal poluje na nastepne :P
No to wpadles na calego. Przy takim podejsciu wyglada na to ze po prostu zostaniesz kolekcjonerem - tak jak 80% ludzi na tym forum :)
artemis pisze: Kupuje ktos np. na ebay.co.uk? oplacalne? bo slyszalem juz ze ze Stanow to sie oplaca.... a jestem ciekaw czy doliczajac koszty przesylki od Angolow tez sie oplaca..?
Zalezy co chcialbys kupowac - na jaka platforme. Ogolnie wyspiarze maja piekielnie droga wysylke wiec musialbys kupic naprawde sporo zeby sie oplacalo. Zakup pojedynczych gier raczej nie ma sensu - prawdopodobnie zaplacisz wiecej niz kupujac na allegro. Najlepiej jakbys mial tam jakis kontakt na wyspach. Tak zeby paczki splywaly do kogos kto by ci je przywiozl do Polski raz na jakis czas - w ten sposob sporo zaoszczedzisz na wysylce miedzynarodowej, ktora nie dosc ze droga to jeszcze ma tendencje do "zaginiecia" po opuszczeniu Wielkiej Brytani - przynajmniej z doswiadczenia mojego i moich znajomych (i ubezpieczenie wysylki nie ma nic do tego bo dotyczy tylko kraju w ktorym zostala nadana przesylka - po opuszczeniu tego kraju ubezpieczenie nie jest juz wazne).

Awatar użytkownika
Uzumaki174
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 6
Rejestracja: 2008-07-25, 15:58

Re: Snes japonski czy europejski?(Zakup)

Post autor: Uzumaki174 » 2008-09-02, 16:15

No to ja moge powiedziec ze zamawialem z zagranicy mase rzeczy juz. Bo oprocz tego ze jestem kolekcjonerem konsol i gier to do tego otaku :). Wiec sie troche zamawialo jeszcze nic mi nie zginelo. Co do cen za wysylke sa rozne wiadomo najlepiej brac od tych co oferuja towar w miare tanio a i z wysylka sie oplaca. Niestety nie wszystko dostaniemy na allegro.
Sam np teraz poluje na pare rzeczy i dla przykladu konsola o koszcie wysylki 20uro poczta lotnicza nie jest droga bo konsola wychodzi mnie z wysylka taniej niz w Polsce biorac pod uwage ze jeszcze takiego stanu konsoli nie spotkalem na allegro.
Ogolnie polecam Ebay ale nie kupujmy na pierwszej lepszej aukcji. Najpierw sprawdzmy wszystkie ktore maja interesujacy nas towar. Sprawdzmy komentarze sprzedajacego. I szukajmy tylko w Europie. Poza granicami szukajmy tylko wersji NTSC.
Pozdro (A moze juz jutro skrobne wam info o moim Nesku jak tylko dojdzie, czekam cierpliwie, kurde chyba nie cierpliwie :d)

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: Snes japonski czy europejski?(Zakup)

Post autor: artemis » 2008-09-02, 20:33

Axi0maT pisze: No to wpadles na calego. Przy takim podejsciu wyglada na to ze po prostu zostaniesz kolekcjonerem - tak jak 80% ludzi na tym forum :)
Lepsze to niz zbierac znaczki :smile: . W sumie takie hobby bardzo by mi odpowiadalo. Niczego nie mam zamiaru sprzedawac z tego co mam no chyba, ze po niemiecku albo dwie takie same pozycje sie ma :smile: .

A co do przywozenia przez znajomych to niestety chyba najlepsza opcja ale u mnie z powodu braku znajomych na wyspach niemozliwa :mad: .

ODPOWIEDZ