Co polecacie?

Awatar użytkownika
Zelas12
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 231
Rejestracja: 2011-02-06, 09:41
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

Co polecacie?

Post autor: Zelas12 » 2011-02-06, 17:50

Tak jak w temacie co polecilibyście osobie która dopiero zaczyna swoją przygodę z tą maszynką.
Chodzi o wszystkie gatunki.
Liczę na waszą wszechstronność :)

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: Co polecacie?

Post autor: Dred » 2011-02-06, 18:12

Po wczorajszym melanżu, wiesz dobrze, że powinieneś się zaopatrzyć w TMNT IV: Turtles in Time i Yoshi's Island. :)
Na szybko parę tytułów, które mi przychodzą do łepetynki: Contra 3 aka Super Probotector, Final Fight, Lemmings 2 (koniecznie z myszką SNESową), Donkey Kong Coutry wszystkie części, Zelda 3: ALTTP, Super Metroid, Illusion of Gaia (w stylu Zeldy), Super R-Type, Magical Quest Starring Mickey Mouse, Megaman 7, Magaman X, Megaman X2, Megaman X3, Rockman & Forte, Shadowrun, Boogerman, Castlevania: Dracula x aka Vampire's Kiss, ActRaiser, Street Fighter Alpha 2, Super Star Wars wszystkie części, Indiana Jones, Cool Spot i jeszcze wiele. ;)

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: Baieros » 2011-02-06, 18:26

Beat them upy: Final Fight, Brawl Brothers
Platformówki: serie Super Mario World(2 części), Donkey Kong Country(3 części), Mega Man i Castlevania zamiatają wszystkie inne.
FPSy: Wolfenstein 3d i Doom
RPG: nie lubię, ale jakbym miał wybierać to pewnie Zelda: a link to the past.
Schoot them up: Contra 3: Alien Wars, Sunset riders(jeszcze nie mam ale widziałem, czytałem emde potwierdzi, że dobry tytuł)
Ścigałki: Super Mario Kart i Street Racer
Fightery: wszystko spod znaku SF czy MK jest w czym przebierać.
Sportowe: Tu ciężko jest jeden kosz w miarę, ale zapomniałem tytułu, niektórzy chwalą jeszcze hokej i NFL.



Pewnie o czymś zapomniałem, ale ktoś za mnie dopowie.

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: Damjen » 2011-02-06, 22:23

Super Mario All-Stars + Super Mario World, Super Mario World 2: Yoshi's Island, Super Mario RPG, Super Metroid, Donkey Kong Country 1-3, Legend of Zelda, Chrono Trigger, Secret Of Mana, Kirby Dream Land 3, Super Castlevania, Castlevania: Vampire's Kiss, Mega Man 7, Mega Man X-X3, Donald Duck in Cold Shadow, Magical Circus 2, Sparkster, Supe Ghouls'n Ghosts, Demon's Crest, Earthworm Jim 1-2, Super Star Wars 1-3, Indiana Jones Trilogy, Prince of Persia, Street Fighter 2 Hyper Fighting, Super Street Fighter 2, Street Fighter Alpha 2, Mortal Kombat II, Mortal Kombat 3, Killer Instinct, Fatal Fury Special, TMNT Tournament Fighters, Saturday Night Slam Masters, Ninja Warriors, King Of Dragons, Knights Of The Round, Magic Sword, Final Fight 2, Final Fight 3, Marvel Super Heroes, Batman Returns, TMNT Turtles In Time, Bust-A-Move, Goof Troop, Lost Vikings 1-2, Tetris Attack, Dr Mario + Tetris, Super Mario Kart, Street Racer, Super Bomberman 1-3, NBA Jam Tournament Edition, Looney Tunes B-Ball, Sensible Soccer, Super Punch Out, Ghoul Patrol, Pocky and Rocky, Pocky and Rocky 2, Wild Guns, Sunset Riders, Contra III The Alien Wars, Super Turrican, Super Turrican 2, Chaos Engine, Super Swiv, Darius Twin, Super Earth Defense Force, U.N.Squadron, R-Type III, Super Aleste, Axelay, Pop'n Twinbee.

Uff...to tak na początek :wink:
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: emde » 2011-02-06, 23:21

Obszerne listy kolegów praktycznie odebrały mi szansę na dorzucenie od siebie czegoś tak by
Baieros pisze:Sunset riders(jeszcze nie mam ale widziałem, czytałem emde potwierdzi, że dobry tytuł)
emde potwierdza, co do moich wrażeń z obcowania z Sunset Riders - odsyłam do recenzji:
http://www.retroage.net/index.php?optio ... Itemid=117

Chyba nikt nie wymienił SimCity, jak na realia SNESowskie to tej gierce naprawdę niczego nie brakuje.

Warto obczaić "Firemen", ostatnio kupiłem i prawie się zakochałem... Nie znałem wcześniej udanej zręcznościówki, w której wcielasz się w strażaka (o ile w ogóle znałem jakąś "strażacką" grę).

Awatar użytkownika
Bijman
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 608
Rejestracja: 2007-05-18, 22:07
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: Bijman » 2011-02-07, 00:43

Niewspomniane gry:

Jeśli masz trochę sałaty, to polecam EarthBound - genialna gra RPG z unikalnym stylem i humorem. Również strawniejsza i przyjemniejsza w graniu niż inne RPG'i na tą konsolę.

Oprócz tego:
- Starwing (Star Fox)
- Kirby's Fun Pack (Kirby Super Star)
- Kirby's Dream Course
- F-Zero
- The Legend of the Mystical Ninja
- Animaniacs
- Tiny Toon Adventures: Buster Busts Loose
- Plok
- Disney's Aladdin
- Flashback
- Another World
- Blackhawk
- Zombies Ate My Neighbors
- B.O.B.
- Gradius III
- Parodius
- Pilotwings
- Stunt Race FX
- Battletoads in Battlemaniacs
- Battletoads & Double Dragon
- Rocky Rodent
- Kid Klown in Crazy Chase
- The Lion King


I to na razie wszystko. ;)

Awatar użytkownika
Zelas12
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 231
Rejestracja: 2011-02-06, 09:41
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: Zelas12 » 2011-02-07, 04:35

Dziękuje wam wszystkim teraz wiem czego się przynajmniej trzymać :)

Nie pozostaje mi nic innego jak zacząć kolekcjonowanie.

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: Co polecacie?

Post autor: Dred » 2011-02-07, 08:58

Również strawniejsza i przyjemniejsza w graniu niż inne RPG'i na tą konsolę.
Wiesz, ja tam uważam, że niemal wszystkie RPGi na SNESa są niesamowite, ale w związku z tym, że Zelas w nich nie gustuje, to ich nie podawałem. :]

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: Baieros » 2011-02-07, 10:14

Dzięki chłopaki ja też skorzystałem z tych polecanych tytułów i z waszą pomocą + youtube moja wishlista drastycznie się powiększyła. Niektóre znałem, ale jakoś nie miałem głowy uzupełniać listę, a o części istnieniu nie słyszałem jak np Boogerman.... Najwięcej wziąłem od Adama, ale też on najwięcej wymienił ;)

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: BigBoss » 2011-06-06, 20:26

Grał ktoś w Incredible Crash Dummies? Miałem tą gierkę z konsolą i w tamtych czasach przy braku czegoś ciekawszego grało mi się całkiem okej.
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: DizzyX » 2011-06-06, 21:58

Grałem w to, ale na MegaDrive... Gierka dość przeciętna, nawet fajnie w to popykać jakiś czas, ale dla mnie momentami dość uciążliwa była :D ot, zwykły przeciętniak, można pograć, ale są lepsze tytuły :)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: Axi0maT » 2011-06-07, 06:21

Gralem w to na Amidze. zabawne, ale na krotka mete niestety. Na SNESie jest zatrzesienie swietnych platformerow... ale akurat Crash Dummies do tej grupybym nie zaliczyl. Jak wspomnial DizzyX - sredniak.

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: Co polecacie?

Post autor: BigBoss » 2011-06-07, 09:34

Teraz bym w to już nie grał ale w 1996 roku kiedy miałem tylko Crash Dummies i Super Tennis to mi się gra podobała :D
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

Biały
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 4
Rejestracja: 2011-12-28, 20:00

Re: Co polecacie?

Post autor: Biały » 2011-12-30, 17:39

Kup sobie WORMSy, bo to dobra rozrywka towarzyska ;)

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Co polecacie?

Post autor: Forte » 2012-01-08, 19:00

Wersja na SMS'a nie była najgorsza. :P
Z braku laku dobre i Crash Dummies
Sega!

ODPOWIEDZ