Doctor do snesa, czy warto ?

ODPOWIEDZ
GameBoyC
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 2
Rejestracja: 2010-07-27, 19:23
Kontakt:

Doctor do snesa, czy warto ?

Post autor: GameBoyC » 2011-12-04, 07:37

Witam!
W związku z pojawieniem się doctora na allegro(nie podaje linka bo nie wiem czy wolno, nie trudno znależć) zastanawiam się nad kego zakupem. Mówiąc szczerze już jest mój heh.
Chciałem was zapytać jedynie czy cena której żąda sprzedawca(499zl) jest odpowiednia.
I czy ktoś z was wie może jak jest z kompatybilnością tzn czy obsługuje wszytskie gry czy nie.
Oburzonych anty piratów pragnę poinformować iż nie mam zamiaru używać go do "grania w gry za darmo". Chyba każdy kolekcjoner wie jaki to nie raz problem dostać się do konkretnej gry z kolekcji, wyciągać z pudełek(pudełka z szafy, z piwnicy itd.) nie wiedząc czy save jest sprawny no i poprostu zużywając nie raz bardzo unikatowe tytuły. Troszkę przydługie zdanie, ale nie chcę mi się poprawiać :). Tak więc, co myślicie o doctorze ?
Pozdrawiam

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Doctor do snesa, czy warto ?

Post autor: bono » 2011-12-04, 09:30

Cena jest duzo za wysoka mozesz sobie w necie bez problemu znalesc owe urzadzenie za 70 dolarow

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Doctor do snesa, czy warto ?

Post autor: Axi0maT » 2011-12-04, 10:02

W sumie Doctorki " wyszly juz z mody". Zabawy z dyskietkami to nie te czasy. Jesli chcesz miec retro gadzet na stanie w kolekcji - to mozna pomyslec o zakupie tego sprzetu (chociaz jak slusznie bono zauwazyl - jest o wiele za drogo). Jesli chcesz uzywac jakiegos backup unita to lepiej pomyslec o jakims kartridzu na karty SD. Np ten:
http://www.retrousb.com/product_info.ph ... ucts_id=84
Ten akurat jest drogi ale mozna znalezc tansze (nie chce mi sie teraz szukac). Kompatybilnosc lepsza, szybsze (karty SD a nie floppy), mniej zawodne itd.

mushroom
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 193
Rejestracja: 2010-09-02, 18:16
Kontakt:

Re: Doctor do snesa, czy warto ?

Post autor: mushroom » 2011-12-04, 10:08

Ta cena to pobożne życzenie sprzedającego :grin:

Wykazując trochę cierpliwości da się doctora w tej wersji
wciągnąć za mniej niż 150PLN z wysyłką. A dla niecierpliwych 200 od ręki.

ODPOWIEDZ