SNES - za ile czy warto?

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 335
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: siudym » 2007-02-16, 02:45

equimanthorn pisze:Nie mozna takze zapomniec o Mario Kart, ktory do dzis - moim zdaniem - nie zostal pobity w swej kategorii.
No ja tez tak kiedys myslalem, do chwili gdy dorwalem Crach Team Racing (CTR),
wtedy MK stracil juz wiele bezpowrotnie. Zreszta do dzis nie widze nic lepszego od CTR,
nawet Mario Kart DD! oraz nowe Crash Karty wg. mnie nie maja szans :)

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: emde » 2007-08-23, 21:17

Poszukujac snesa badz innego ciekawego sprzetu, warto wpasc na gieldy ze starymi niemieckimi przedmiotami (nie wiem czy w calej polsce funkcjonuja, ale w polsce zachodniej na pewno). Niemcy wyrzucaja przed dom takie przedmioty, starocie, w tym wielokrotnie snesy, mega drive'y, a nawet dreamcasty. Nasi rodacy podjezdzaja pod domy takich ludzi i zabieraja wszystko. Czesto trafiaja im sie konsole, a ze z reguly nie wiedza nawet, co to jest, moga oddac ci fajny sprzecik za grosze. Tym sposobem kupilem sprawnego (jak sie potem okazalo) snesa z padem kablem do tv i gra za 10 zl, Dreamcasta z Sonic Adventure 2 za 7,5 zl
(nie wiem czy dziala bo nie mam jeszce kabli, ale power swieci). Ponadto widzialem tez nesa bez okablowania, a moj kolega dorwal PSXa za piataka! Ryzyko zawsze istnieje - mozemy trafic na bubla, ale za takie pieniadze chyba warto zaryzykowac.

Powiem jedno - wpadajcie na takie gieldy!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8542
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: Axi0maT » 2007-08-24, 07:10

emde pisze:Poszukujac snesa badz innego ciekawego sprzetu, warto wpasc na gieldy ze starymi niemieckimi przedmiotami (nie wiem czy w calej polsce funkcjonuja, ale w polsce zachodniej na pewno).
Ja tez regularnie odwiedzam takie wlasnie gieldy.. Gry po 2-3 zlote na SNESa i MegaDrive... Konsole tez mozna znalezc
emde pisze: Niemcy wyrzucaja przed dom takie przedmioty, starocie, w tym wielokrotnie snesy, mega drive'y, a nawet dreamcasty.
Nie, no dreamcasta to niewidzialem jeszcze, ale PSXy to tez sie walaja... Niestety niewarto w to inwestowac bo niemal wszystkie maja laser do wymiany (przynajmniej z tego co sie zorientowalem)

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: emde » 2007-08-24, 08:35

U mnie po podlaczeniu drima do pradu plyta sie kreci. Czy to oznacza, ze laser ok?

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: soberpl » 2007-08-24, 10:31

Niekoniecznie, moze sie krecic, ale nie czytac. Czesto wlasnie pada w DC laser albo tacka na plyty(przynajmniej to drugie masz sprawne).

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: emde » 2007-08-24, 12:57

Chyba jednak sprobuje znalezc kabel... Najlepiej to chyba od kogos pozyczyc, ale wiekszosc moich znajomych nie wie co to dreamcast, a firme SEGA kojarzy na zasadzie loga na grach na peceta.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8542
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: Axi0maT » 2007-08-27, 08:33

emde pisze:wiekszosc moich znajomych nie wie co to dreamcast, a firme SEGA kojarzy na zasadzie loga na grach na peceta.
Niewierni... na szafot z nimi... na stos :twisted:

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: emde » 2007-08-27, 20:23

Na stos :twisted: !!!

Awatar użytkownika
emde
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1336
Rejestracja: 2007-06-25, 10:36
Kontakt:

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: emde » 2007-09-28, 19:11

[/quote]
Nie, no dreamcasta to niewidzialem jeszcze, ale PSXy to tez sie walaja... Niestety niewarto w to inwestowac bo niemal wszystkie maja laser do wymiany (przynajmniej z tego co sie zorientowalem)[/quote]

A okazalo sie, ze PSX byl sprawny! i to jeszcze przerobiony!!!
Swoja droga, ten sam koles znalazl dwa PSx'y pod domem (1 sprawny byl), a na przy kontenerze na smieci - sprawne ATARI 2600!
Ma chlopak szczescie, krotko mowiac...

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: ashka » 2007-09-28, 21:54

Pamietam jak jechalam do Chin: blady swit, plecak (plecakor) na plecy i z buta na stacje. Po drodze mijam smietnik, a tam N64, minimum 2 pady i dziki stos gier, leza sobie w sekcji z elektronika.
Niestety, nie mialam gdzie tego wsadzic, zreszta noszenie tego w plecaku przez 3 tygodnie pewnie by mnie zabilo :]

:cry:

Oldschoolowy dziad
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 228
Rejestracja: 2006-06-19, 18:33

Re: SNES - za ile czy warto?

Post autor: Oldschoolowy dziad » 2007-09-29, 07:27

Ja bym sie zastanawial nad powrotem do domu na Twoim miejcu :smile: .

A SNESa kupic warto.

ODPOWIEDZ