Wii U

ODPOWIEDZ
Pat1850
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 98
Rejestracja: 2011-12-27, 23:10

Re: Wii U

Post autor: Pat1850 » 2012-06-10, 15:29

Im będzie bliżej premiery Wii U to pewnie będzie coraz więcej informacji na temat Smasha. Co dla niektórych jest to must have, ma grono zagorzałych fanów. Myśle że wypuszczą go niedługo po premierze Wii U.

Awatar użytkownika
Bijman
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 608
Rejestracja: 2007-05-18, 22:07
Kontakt:

Re: Wii U

Post autor: Bijman » 2012-06-10, 16:54

Raczej wątpię, żeby nowy Smash wyszedł rok czy dwa lata po premierze WiiU. Sakurai nawet nie planował robić nowego Smash'a przed i po pierwszej zapowiedzi na E3 2011. Wiemy tylko, że jego team developerski powinien robić teraz grę po premierze Kid Icarus: Uprising. Podejrzewam, że wyjdzie gdzieś w drugiej połowie życia tej konsoli.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii U

Post autor: ramzes64 » 2012-06-10, 18:12

mnie akurat smash nie grzeje - wiec nie dla mnie ten tytuł... ale wiem że są zapaleńcy kórzy dadzą się pociąć, aby tylko zagrać w nową część.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Wii U

Post autor: Ukukuki » 2012-06-10, 18:43

Grałem na GC w Smash i miałem zawód, na filmikach wyglądało super ale w rzeczywistości okazało się szczerze słabe. Mimo wszystko na Wii będę chciał ograć, bardzo pozytywna recka w PSX mnie zachęciła. Za to odwrotnie było z Mario Kart, wcześniej seria mi się kompletnie nie podobała po zagraniu zmieniłem zdanie o 180 stopni:D Także bardziej interesuje mnie MK na Wii U.
Famicom!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii U

Post autor: Axi0maT » 2012-06-10, 20:49

Ukukuki pisze:Grałem na GC w Smash i miałem zawód, na filmikach wyglądało super ale w rzeczywistości okazało się szczerze słabe.
Ukukuki z teog co kojarze to ty grasz zawsze sam, a do singla to wszystkie smashe sa o kant dupy. Mniej niz 3 osoby wg mnie nie ma sensu siadac. Oczywiscie najwiekszy wypas na 4 osoby i tak powinno sie wlasnie grac jesli chce sie gre oceniac.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Wii U

Post autor: Ukukuki » 2012-06-10, 21:03

W większość gier gram sam lub online ale w te akurat przysiadłem z siorą plus dwóch kolegów z tym ,że miałem tylko dwa pady. Smash mi zwyczajnie nie podszedł, ten system jest dla mnie mało grywalny albo po prostu nie opanowałem go w stopniu pozwalającym czerpać przyjemność. Ten system walki wydał mi się strasznie nudny i ubogi, grywalność gdzieś tak w okolicach 6/10. Za to MK sprawdził się świetnie w multi, z siorą zrobiłem wszystkie puchary w każdej klasie :wink:
Famicom!

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Wii U

Post autor: Storms » 2012-06-11, 05:33

Smash na Wii ma możliwość grania w Multi online. Faktem jest że to specyficzny produkt, nie każdemu podejdzie. Ja darze sympatią tą serię i za pewne jak wyjdzie smash na Wiiu to będę chciał go dołączyć do mojej kolekcji z N64,GC, Wii. :)

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Wii U

Post autor: Kurt » 2012-06-11, 15:52

Mi też jakoś nie przypadł go gustu. Fajnie, że można nawalać popularnymi postaciami, ale co z tego, jak ubogi system walki razi słabą grywalnością. Gra szybko się nudzi.

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Wii U

Post autor: Forte » 2012-06-12, 13:06

Kurt pisze:Fajnie, że można nawalać popularnymi postaciami, ale co z tego, jak ubogi system walki razi słabą grywalnością. Gra szybko się nudzi.
Cały urok Smasha polega na tym, że nie trzeba siedzieć i ogarniać wszystkich combosów, chodzi o to, żeby każdy mógł chwycić pada i po paru chwilach załapać o co chodzi.

Jak można powiedzieć, że Smash razi słabą grywalnością? Może w trybie dla 1 gracza może się znudzić dość szybko (chociaż challenge zapewniają kilka godzin rozgrywki). Ale na pewno nie znudzi się kiedy do konsoli przysiądzie 2-4 graczy. Smash to w końcu party game.
Sega!

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Wii U

Post autor: Kurt » 2012-06-12, 13:12

Ile można bić się pokemonami i marianami? Nawet dla paru graczy się to nudzi.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Wii U

Post autor: Kurt » 2012-06-30, 14:29

Wiecie zastanawiam się nad Wii U. Sprzęt wiele mocniejszy od Wii. Tylko, że krążą plotki, że od Ps3/xbox360 silniejszy aż tak nie będzie (coś jak PS2 i Xbox). No i to mnie zastanawia.

Bo Wii może i jest słabsze sprzętowo od konkurencji, ale sporo mocniejsze od Ps2, Gamecube, Dreamcasta i Xbox.

Nowa konsola zaś będzie na poziomie tej generacji.

O ile Wii jest słabsze od Ps3, Xbox360 to mocniejsze od konsol w generacji Ps2.

Nowa konsola zaś ma być na poziomie tej generacji :P

To trochę przerażające :P

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Wii U

Post autor: Spikain » 2012-06-30, 15:27

Jak to się ma do czegokolwiek? Albo będą na to dobre gry, albo nie. Poza tym ma tego gamepada, czyli coś czego w innych konsolach nie będzie. To znaczy... "będzie", ale wszyscy wiemy jak wiele będzie to miało wspólnego z graniem na gamepadzie.
A to, czy będzie miało taki czy inny numerek i czy będzie grafika w HD czy czterokrotnym HD, to tak naprawdę żadna różnica.

Poza tym, umówmy się: albo coś jest "trochę", albo "przerażające" :p

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Wii U

Post autor: Kurt » 2012-06-30, 17:48

Spikain pisze:to tak naprawdę żadna różnica.
No nie wiem. Już teraz słyszy się, że obecne konsole pewnego poziomu graficznego nie przeskoczą. Grafika na pc z roku na rok staje się co raz lepsza, lecz na konsolach 7 generacji progres został praktycznie wstrzymany. Potrzeba czegoś nowego. Jeśli więc ta grafika staje się już na ten dzień archaiczna, to jeśli WiiU ma ją mieć przez kolejne lata, stawia to ją w niekorzystnym świetle w grach multiplatformowych :P

Pat1850
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 98
Rejestracja: 2011-12-27, 23:10

Re: Wii U

Post autor: Pat1850 » 2012-06-30, 18:38

Nintendo podąża już od dość dawna swoją drogą. Nie tworzy konsol, które są potworami graficznymi na swojej premierze. Ostatnią ich konsolą, która w swojej generacji nie ustępowała konkurencji jeżeli chodzi o moc był GameCube w 2001 roku. N jak wiadomo nie od dziś stawia grafikę na drugim miejscu a liczy się dla nich prze wszystkim grywalność ich późniejszych gier:p
Ostatnio zmieniony 2012-06-30, 18:46 przez Pat1850, łącznie zmieniany 1 raz.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Wii U

Post autor: Kurt » 2012-06-30, 18:44

Tak ok :) Ale Sony czy M$ nie stawia na grywalność? Można mieć i ładną grafikę i bdb grywalność. A takie mówienie, że N stawia na grywalność bierze się stąd, że grafika na Wii nie jest mocną stroną :P

Wii jest bdb konsolą, jest sporo fajnych gier, ale te multiplatformowe są po prostu słabe.

N64 czy Gamecube nie odstępowało, a nawet przebijało konkurencję na multiplatformach.

Tę generację Wii wygrało, bo gracze niedzielni zainteresowali się różnymi pierdółkami.

2 raz ta sztuka się nie uda, gracze którzy chcą grać w bdb gry, w tym multiplatformowe wybiorą sprzęt ze stajni Sony, MS.

Może powtórzyć się sytuacja z gacka, lub będzie gorzej :P

Nie to, że nie lubię N nic z tych rzeczy, ale jestem do ich produktu nastawiony sceptycznie.

ODPOWIEDZ